آرزوی کاپیتان تیم ملی فوتسال بانوان درسال جدید، آرامش با خرید کردن

به گزارش مرجع مقالات، به گزارش خبرنگاران، نسیمه غلامی، کاپیتان تیم ملی فوتسال بانوان برای دومین بار پیروز شد در سال 97 جام قهرمانی آسیا را بالای سر ببرد اما حتی این قهرمانی ها هم تأثیری در وضعیت قراردادهای لیگ برتر در سال گذشته نداشت. او که کاپیتان تیم ملی است قراردادی به ارزش 50 میلیون تومان با تیم پویندگان بست که 30 درصد این مبلغ به دلیل عدم راهیابی تیم به مرحله پلی آف کسر شد.

آرزوی کاپیتان تیم ملی فوتسال بانوان درسال جدید، آرامش با خرید کردن

مشروح گفتگوی نسیمه غلامی با خبرنگاران را می خوانید:

* تیم باشگاهی در سال 97 چگونه بود؟

سال جاری به همراه تیم پویندگان فجر شیراز در رقابت های لیگ برتر فوتسال حضور داشتم. متأسفانه با بدشانسی نتوانستیم به مرحله پلی آف مسابقات راه پیدا کنیم. در این تیم تنها بوده ام، تمام سعی خود را کردم اما نشد که بگردد.

* تیم ملی در سال 97 چگونه بود؟

اردیبهشت ماه سال 97 برای دومین بار قهرمان فوتسال آسیا شدیم و یک افتخار دیگر برای کشور بدست آوردیم. واقعاً افتخار می کنم که به عنوان کاپیتان برای دومین بار جام قهرمانی را بالای سر بردم.

* تلخ ترین خاطره ورزشی؟

تلخ ترین و بدترین خاطره ورزشی ام سال جاری در تیم پویندگان رخ داد که نتوانستیم به مرحله پلی آف راه پیدا کنیم.

* شیرین ترین خاطره ورزشی؟

قهرمانی برای دومین بار در جام ملت های آسیا شیرین ترین خاطره ورزشی ام بود.

* رقابت های لیگ چطور بود؟

رقابت های لیگ سال جاری بسیار متفاوت تر از سال های گذشته برگزار گردید و تا آخرین لحظه نمی توانستیم پیش بینی کنیم که چه تیمی قهرمان خواهد شد. ملی پوشان در اکثر تیم ها تقسیم شده بودند و همین باعث افزایش سطح کیفی مسابقات شده بود.

* وضعیت قراردادها چگونه بود؟

وضعیت قراردادها اصلاً خوب نیست. من 50 میلیون تومان قرارداد بستم که 30 درصد از این مبلغ به دلیل اینکه نتوانستیم به مرحله پلی آف راه پیدا کنیم کسر شد. مگر ما چقدر قرارداد می بی ندیم که نصف آن نیز به دلیل عدم کسب نتیجه پرداخت نگردد و برای آن جریمه پرداخت کنیم. متأسفانه در حق بانوان ظلم می گردد.

* نگاه مردم به فوتسال بانوان چطور است؟

نگاه مردم بسیار متفاوت تر شده است. مخصوصاً از زمانی که پیروز شدیم قهرمان آسیا شویم و حال دیگر از ما توقع دارند و همه جور دیگری به فوتسال بانوان نگاه می نمایند.

* چه چیزی در ورزش باعث ناراحتی ات می گردد؟

در ورزش چیزی باعث ناراحتی ام نمی گردد. عاشق تیم فوتسال و تمرین کردم هستم اما خوب گاهی نیز ناعدالتی هایی صورت می گیرد که باعث ناراحتی می گردد. در کل زمانی که ناراحت هستم با خرید کردن، خودم را آرام می کنم. اگر به عقب بازگردم. صد درصد باز هم فوتسال را انتخاب می کنم و اصلاً دوست نداشتم پسر باشم.

* نظرت درباره تماشای دیدارهای فوتبال در استادیوم آزادی؟

هر کسی دوست دارد که تیم محبوب خود را از نزدیک تماشا و او را تشویق کند. امیدواریم روزی فرا برسد که بانوان ایرانی یک روز در استادیوم حاضر و تیم محبوب خود را از نزدیک تشویق نمایند.

* الگوی ورزشی؟

فالکائو در فوتسال، مسی در فوتبال الگوهای ورزشی من هستند. تنیس را بسیار دوست دارم و پرسپولیسی هستم.

* آینده فوتسال زنان را چگونه می بینید؟

آینده روشنی را برای فوتسال زنان می بی نم چرا که نگاه ها به این رشته تغییر نموده و اهمیت ویژه تری به فوتسال می دهند. امیدوارم همین روند ادامه یابد تا تیم ملی فوتسال زنان ایران جزو سه تیم برتر دنیا قرار گیرد.

* مهمترین هدفت در سال جدید؟

مهمترین هدفم در سال جدید که سال بسیار سختی را پیش رو داریم تمرین بسیار است تا برای سومین بار بتوانیم عنوان قهرمانی آسیا را در سال 2020 بدست آوریم و از عنوان قهرمانی مان دفاع کنیم.

* صحبت انتهای؟

از پدر و مادرم تشکر می کنم که همواره از من حمایت نموده اند. همینطور از فدراسیون فوتبال که نگاه ویژه ای به فوتسال بانوان داشته اند. در انتها آرزوی ورزشی ام این است که تیم ملی فوتسال زنان ایران در بین سه تیم برتر دنیا قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 تیر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 128

به "آرزوی کاپیتان تیم ملی فوتسال بانوان درسال جدید، آرامش با خرید کردن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرزوی کاپیتان تیم ملی فوتسال بانوان درسال جدید، آرامش با خرید کردن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید