اختصاص حدود 55 درصد بودجه جاری، افتتاح ساختمان پروین اعتصامی تا دهه فجر

به گزارش مرجع مقالات، رییس دانشگاه خوارزمی از افتتاح ساختمان پروین اعتصامی این دانشگاه تا دهه فجر اطلاع داد و گفت: حدود 7 میلیارد تومان اعتبار صرف این پروژه شده است.

اختصاص حدود 55 درصد بودجه جاری، افتتاح ساختمان پروین اعتصامی تا دهه فجر

جهت دریافت خدمات تعمیرات ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

دکتر عزیزالله حبیبی در گفت وگو با مرجع مقالات ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: ساختمان پروین اعتصامی به عنوان یکی از قدیمی ترین ساختمان های دانشگاه خوارزمی که در میراث فرهنگی نیز به ثبت رسیده است، تا دهه فجر به بهره برداری می رسد، البته قرار بود این ساختمان تابستان جاری به بهره برداری برسد که متاسفانه این مهم امکان پذیر نشد.

وی در ادامه توضیح داد: برای بازسازی ساختمان پروین اعتصامی دانشگاه خوارزمی حدود 7 میلیارد تومان هزینه شده است که در تامین این بودجه محدودیت هایی داشتیم، به همین جهت نتوانستیم در زمانی که اعلام شد این ساختمان را بهره برداری کنیم. اگر چه تجهیز این ساختمان بودجه جداگانه ای را می خواهد که باید دنبال تامین این اعتبار باشیم.

رییس دانشگاه خوارزمی خاطر نشان کرد: ساختمان آموزشی پردیس مرکزی و همچنین دانشکده روانشناسی دانشگاه واقع در کرج نیز دو پروژه عمرانی دیگر دانشگاه خوارزمی است که این پروژه ها بودجه ابلاغ شده دارند؛ اما به دلیل اینکه در قالب اوراق سه ساله در نظر گرفته شده است، تامین آن به سختی صورت می گیرد و ما سعی می کنیم پیمانکار این پروژه ها علی رغم چالش های موجود پای کار بماند و پروژه را ترک نکند.

دکتر حبیبی در مورد میزان تخصیص بودجه جاری دانشگاه نیز گفت: حدود 55 درصد از این بودجه تا کنون تخصیص یافته است که این میزان از تخصیص بسیار پایین است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 دی 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 547

به "اختصاص حدود 55 درصد بودجه جاری، افتتاح ساختمان پروین اعتصامی تا دهه فجر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص حدود 55 درصد بودجه جاری، افتتاح ساختمان پروین اعتصامی تا دهه فجر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید