استعفای 15 مدیر از حوزه های انتخابیه خراسان رضوی برای حضور در انتخابات مجلس

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: 15 مدیر مشمول ماده 29 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی برای شرکت در انتخابات خانه ملت از حوزه های انتخابیه استان، از سمت خود استعفاء داده اند.

استعفای 15 مدیر از حوزه های انتخابیه خراسان رضوی برای حضور در انتخابات مجلس

به گزارش خبرنگاران منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حسن جعفری اظهار کرد: آخرین مهلت استعفای مدیران مشمول ماده 29 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، 16 خرداد ماه بود و کسانی که تا این روز از سمت خود استعفا داده و مورد پذیرش قرار گرفته اند، می توانند برای حضور در رقابت های انتخاباتی نامزد شوند.

وی اضافه کرد: بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از دستگاه های اجرایی تا ساعت 17 شنبه 18 خرداد استعفای 15 مدیر در سطوح مختلف نهایی شد.

جعفری با بیان این که آمار مدیران مستعفی از دستگاه های اجرایی، فرمانداری ها و شورای اداری اخذ شده است، مطرح کرد: از مجموع مدیران مستعفی یک نفر فرماندار، یک نفر معاون فرماندار، چهار نفر از مدیران و معاونان ادارات مناطق و نواحی آموزش و پرورش، سه عضو شورای شهر، یک رئیس دادگستری و یک رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان و یک رئیس مرکز علمی کاربردی برای حضور در رقابت های انتخاباتی استعفا داده اند.

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: دو مدیرکل نیز که در دیگر استان ها فعالیت می کردند برای شرکت در انتخابات حوزه های انتخابیه خراسان رضوی از سمت خود استعفا داده اند که مورد پذیرش قرار گرفته است.

وی با اشاره به این که از مجموع مدیران مستعفی تنها یک نفر مربوط به مشهد بوده است، توضیح داد: در صورتی که دستگاه های اجرایی مورد جدیدی از استعفای مدیران مشمول ماده 29 قانون انتخابات مجلس گزارش دهند، اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 مرداد 1398 بروزرسانی: 9 مرداد 1398 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 177

به "استعفای 15 مدیر از حوزه های انتخابیه خراسان رضوی برای حضور در انتخابات مجلس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استعفای 15 مدیر از حوزه های انتخابیه خراسان رضوی برای حضور در انتخابات مجلس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید