اعلام اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران

به گزارش مرجع مقالات، رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از روز سه شنبه 15 آبان ماه اطلاع داد.

اعلام اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران
به گزارش مرجع مقالات، علیرضا قدمی در جمع مرجع مقالات اظهار کرد: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان اعمال خواهد شد.

وی توضیح داد: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز سه شنبه 15 آبان ماه تا ساعت 6 صبح روز یکشنبه 20 آبان ماه از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران توضیح داد: تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

قدمی با اشاره به این که تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس ممنوع است، اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا ساعت 24 روز سه شنبه15 آبان ماه به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا ساعت 24 همان روز از کرج به سمت مرزن آباد بصورت یک طرفه خواهد بود.

وی اظهارکرد: تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت 14 تا ساعت 24 روز جمعه 18 آبان ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت 17 تا ساعت 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محور هراز، یادآور شد: تردد تمامی کامیون ها وکامیونت ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت12 تا ساعت روز سه شنبه و از ساعت 8 صبح تا 24 روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه در این محور ممنوع است.

قدمی اضافه کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 13 تا ساعت 24 روز جمعه 18 آبان ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 15 تا ساعت 24 همان روز با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد در این محور از آب اسک به رود هن محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران، هم چنین از محدودیت ترافیکی در محور سوادکوه اطلاع داد و اضافه کرد: تردد کلیه تریلرها به استثنای تریلی های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روزهای چهارشنبه و جمعه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 اسفند 1397 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 42

به "اعلام اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید