امشب سرانجام مهلت دریافت کارت آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی

به گزارش مرجع مقالات، تهران (پانا) - مهلت دریافت کارت آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی کشور امروز پنج شنبه 23 بهمن خاتمه می یابد.

امشب سرانجام مهلت دریافت کارت آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی

آزمون استخدامی دانشگاه­ های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور سال 99 از صبح روز آدینه 24 بهمن در 195 شهرستان کشور برگزار می گردد.

فرآیند برگزاری آزمون فوق صبح از ساعت 8:30 آغاز می گردد و درهای ورود به جلسه امتحان نیم­ ساعت قبل از آغاز فرآیند بسته خواهد شد، لذا متقاضیان باید قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

مهلت دریافت کارت شرکت در آزمون فوق که از روز سه­ شنبه 21 بهمن برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانیwww.sanjesh.org قرار گرفته است،امروز پنج شنبه 23 بهمن خاتمه می یابد.

متقاضیان آزمون ، برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ معین شده به توضیح فوق به درگاه اطلاع رسانی مذکور مراجعه کنند و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه ای و یا اطلاعات ثبت نامی از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و براساس آدرس و زمان معین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

آزمون در تمامی مراکز استانها و بعضی از شهرستان های کشور برگزار خواهد شد و داوطلبان باید با توجه به شماره داوطلبی مندرج در کارت شرکت در آزمون خود و براساس آدرس مندرج در کارت، نسبت به شناسایی حوزه های امتحانی خود اقدام کنند.

در جلسه امتحان به هر داوطلب دو بسته آزمونی داده می گردد که بسته اول حاوی یک برگ پاسخنامه و یک جلد دفترچه آزمون عمومی (شماره یک) و بسته دوم حاوی دفترچه آزمون تخصصی (شماره دو) است.

داوطلب به محض دریافت بسته آزمون مربوط و قبل از بازکردن پوشش نایلونی، ضروری است نام خانوادگی و نام خود را با نام خانوادگی و نام و شماره مندرج در روی جلد دفترچه سوالات امتحانی و پاسخنامه و همچنین شماره جایگاه و شماره داوطلبی مندرج در روی کارت ورودی خود مقایسه کند تا مطمئن گردد بین آنها هیچ اختلافی نیست و درصورت مشاهده تفاوت، موضوع را به نزدیکترین مراقب در جلسه اطلاع دهد و موضوع را دنبال کند تا اختلاف رفع گردد.

در تست های چهارگزینه ای برای هر پاسخ صحیح سه نمره مثبت و به منظور خنثی کردن پاسخ های حدسی و یا تصادفی برای هر پاسخ غلط یک نمره منفی منظور خواهد شد. به سوال های بدون جواب نمره منفی و یا مثبت تعلق نمی گیرد و اگر به سوالی بیش از یک پاسخ داده گردد همه پاسخها، غلط محسوب خواهد شد و به آن سوال یک نمره منفی تعلق خواهد گرفت.

در جلسه آزمون به هریک از داوطلبان عناوین شغلی مختلف دو بسته آزمونی داده می گردد. دفترچه سوالات همه داوطلبان شخصی سازی شده و شماره داوطلبی، نام خانوادگی و نام هر فرد بر روی جلد آن درج شده است. این دفترچه ها، دارای تنوع بوده و کد عددی و حروف انگلیسی که بر روی دفترچه سوال داوطلبان درج شده است.

دفترچه آزمون عمومی (شماره یک) حاوی 105 سوال و متناسب با گروه عنوان شغلی است. آزمون عمومی گروه اول (کد دفترچه 100)، آزمون عمومی گروه دوم (کد دفترچه 200)، آزمون عمومی گروه سوم (کد دفترچه 300)، آزمون عمومی گروه چهارم (کد دفترچه 400) باید در مدت 115 دقیقه به سوالات آن پاسخ داده گردد.

داوطلبان در صورت بوجود آمدن هرگونه مشکل در فرآیند برگزاری برای آنها ضروری است، حداکثر تا تاریخ 30 بهمن 99 به وسیله سیستم پاسخگویی اینترنتی با سازمان سنجش مکاتبه کنند. به درخواست های واصله بعد از تاریخ فوق قابل آنالیز و پیگیری نخواهد بود.

پرسشنامه ارزیابی حوزه امتحانی آزمون استخدامی علوم پزشکی در روزهای 24 تا 30 بهمن 99 در سایت سازمان سنجش آموزش کشور فعال می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 20 اسفند 1399 بروزرسانی: 20 اسفند 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 1467

به "امشب سرانجام مهلت دریافت کارت آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امشب سرانجام مهلت دریافت کارت آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید