ترامپ انتها ماسک زد ، آبی با نشان رئیس جمهوری ایالات متحده

به گزارش مرجع مقالات، پخش فیلمی کوتاه از لحظه ماسک زدن رئیس جمهوری آمریکا در بازدید از کارخانه فورد در میشیگان با استقبال گسترده رسانه ها و کاربران شبکه های اجتماعی روبرو شد.

ترامپ انتها ماسک زد ، آبی با نشان رئیس جمهوری ایالات متحده

به گزارش خبرنگاران، دانلد ترامپ که پیش تر گفته بود به زدن ماسک در زمانه شیوع کرونا علاقه ندارد، در سفر میشیگان هم به عهد خود پای بند ماند و برابر دوربین ها ماسک بر چهره نداشت اما فیلمی کوتاه از ترامپ ماسک زده منتشر شده که او را در همان کارخانه فورد نشان می دهد. گفته می گردد ترامپ فقط برای چند لحظه این ماسک را بر چهره داشته بعد آن را برداشته است.

ماسک بهداشتی رئیس جمهوری آمریکا آبی رنگ و از همان ماسک هایی است که نیروهای دریایی استفاده می نمایند. با این تفاوت که مهر و نشان رئیس جمهوری ایالات متحده بر آن نقش بسته تا اینجا هم ترامپ تمایز خود را با دیگران به رخ بکشد. یکی از تصویرها رئیس جمهوری آمریکا را با یک ماسک مچاله در دست نشان می دهد.

شیوه برخورد ترامپ با ویروس کرونا و برنامه های او برای مهار بیماری کووید-19 با انتقادهای گسترده روبه رو شده است. خود او به تازگی درباره ابتلایش به ویروس پاسخ های مبهم و عجیب داده و دریافت ماسک بهداشتی در دست هم نشان می دهد رئیس جمهوری آمریکا چندان به رعایت کردن بهداشت علاقه ندارد.

  • قدرت نمایی بدون ماسک برابر دوربین | تور انتخاباتی ترامپ از میشیگان شروع شد
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 1013

به "ترامپ انتها ماسک زد ، آبی با نشان رئیس جمهوری ایالات متحده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ انتها ماسک زد ، آبی با نشان رئیس جمهوری ایالات متحده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید