شرح مهاجم استقلال درباره مصدومیتش و رد یک شایعه

به گزارش مرجع مقالات، اللهیار صیادمنش درباره شایعاتی که پیرامون دلایل عدم حضور او در تمرینات منتشر شده، گفت: با توجه به نتایج آزمایشاتی که دکتر نوروزی در جریان آن هستند، عضله همسترینگ من دچار پارگی شد و 20 سانتی متر خون ریزی داشت. این مصدومیت احتیاج به حداقل 2 تا 3 ماه استراحت دارد اما من همه کوشش خود را انجام دادم و با یاری کادر پزشکی شرایط من به شکلی پیش رفت که من با گذشت 2 ماه، بهبود پیدا کردم و اکنون در حال تقویت عضلانی خود هستم.

شرح مهاجم استقلال درباره مصدومیتش و رد یک شایعه

مهاجم استقلال ادامه داد: اگر این مرحله را سپری و خودم را تقویت نکنم، قطعاً نمی توانم برای تیم به میدان بروم زیرا دوباره دچار آسیب دیدگی می شوم و حتی امکان دارد فوتبال من تمام گردد.

وی توضیح داد: با توجه به شرایط عضله همسترینگ همچنین این احتمال وجود دارد که رباط صلیبی من پاره گردد. به همین دلیل روزی سه جلسه زیر نظر دکتر نوروزی به تمرین می پردازم و همه تلاشم را می کنم تا با تمام توان برای استقلال به میدان بروم. فعلاً تمام تمرکز من این است که عضله خود را تقویت کنم و سپس برای ادامه حضور در تمرینات آماده می شوم.

صیادمنش که با سایت باشگاه استقلال تبادل نظر نموده است، درباره زمان اضافه شدن خود به تمرینات بیان نمود: بعد از دیدار با استقلال خوزستان کنار تیم تمرین خواهم کرد و اگر خدا بخواهد در بازی های بعدی و پایانی لیگ به تیم بزرگ استقلال یاری می کنم.

او در ادامه درباره خبر سرماخوردگی خود گفت: در این مدت دچار سرماخوردگی شدم که البته دلیل غیبت من سرما خوردگی نیست و بعد از دیدار با استقلال خوزستان دویدن در کنار بازیکنان دیگر در تمرین را شروع می کنم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 تیر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 149

به "شرح مهاجم استقلال درباره مصدومیتش و رد یک شایعه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح مهاجم استقلال درباره مصدومیتش و رد یک شایعه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید