توییت معاون اول رئیس جمهور به مناسبت روز طبیعت

به گزارش مرجع مقالات، اسحاق جهانگیری با انتشار توییتی در روز سیزدهم فروردین ضرورت افزایش همبستگی اجتماعی ضمن رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی را عنوان نمود.

توییت معاون اول رئیس جمهور به مناسبت روز طبیعت

به گزارش خبرنگار ، هرسال در ایران روز 13 فروردین به عنوان روز طبیعت نامیده شده و مردم با گذراندن این روز در آغوش طبیعت آن را گرامی می دارند؛ سال جاری به دلیل شیوع ویروس کرونا، از مردم خواسته شده تا برای پیشگیری از افزایش شیوع این ویروس و قطع کردن زنجیره ابتلا به آن، در این روز در خانه مانده و از رفتن به طبیعت و اماکن شلوغ و تفرجگاه ها پرهیز نموده و این موضوع را به بعد از خروج کرونا از کشور موکول نمایند.

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با انتشار رشته توییتی در روز سیزدهم فروردین، روز طبیعت رشته توییت هایی را منتشر نموده و از مدنیت، تاب آوری و همکاری جمعی مردم برای در خانه ماندن تشکر کرد.

جهانگیری فاصله گذاری اجتماعی را فیزیکی و جسمی معرفی نموده و نزدیکی دل ها و اراده ها در بین مردم رالازم دانست.

او همچنین افزایش بیشتر همبستگی اجتماعی و تفاهم ملی را در این برهه حساس در بین مردم را ضروری معرفی کرد.

در ادامه متن و توییت منتشر شده توسط جهانگیری را مشاهده می کنید:

سیزده فروردین است؛ آیین ایرانی سیزده بدر و جشن طبیعت. سال جاری شهروندان عزیز برای سلامت خود و دیگران در خانه مانده اند. صمیمانه از این مدنیت و تاب آوری و همکاری جمعی تشکر میکنم. رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی اجتناب ناپذیر است، اما این فاصله ها فیزیکی است، دل ها و ذهن ها و اراده ها را به هم نزدیک کنیم. بیش از همواره زمان همبستگی اجتماعیو تفاهم ملیاست.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 31 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 883

به "توییت معاون اول رئیس جمهور به مناسبت روز طبیعت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توییت معاون اول رئیس جمهور به مناسبت روز طبیعت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید