حمله فرهاد مجیدی به فدراسیون و استیلی: چند نفر به یک نفر؟!

به گزارش مرجع مقالات، با آقای اکبر محمدی صحبت کردیم و گفت برای رفتن به المپیک فقط یک راه داری! آن هم این است که دستیار شما آقای محصص باشد! آقای ساکت هم آقای امامی فر را معرفی کردند که من باز هم قبول نکردم.

حمله فرهاد مجیدی به فدراسیون و استیلی: چند نفر به یک نفر؟!

برنامه فوتبال برتر شبکه سوم سیما امشب جدال تلفنی مجیدی و استیلی را روی آنتن برد و سرمربی پیشین تیم ملی امید از وضعیت عجیبی که داشته و تجربه نموده، پرده برداشت

به گزارش خبرورزشی، برنامه فوتبال برتر، بخشی از وقت خود را به حواشی عجیب تیم ملی امید ایران اختصاص داد. سرمربی پیشین و سرمربی فعلی با ارتباط تلفنی روی خط آمده و هر آنچه را که باید و نباید را گفتند...

بخشی از صحبت های فرهاد مجیدی در ادامه آمده است:

پس از جلسه با آقای فتحی و خبرِ آمدنِ یک مربی خارجی برای استقلال، با باشگاه لیگ رجحان دیگری درحال مذاکره بودم که آقای استیلی و علوی از طرف فدراسیون با من تماس گرفتند تا راهنمایی تیم ملی امید را به عهده بگیرم.

در مهمترین درخواستم گفتم دو دستیار اسپانیایی می خواهم. یک تمرین دهنده و یک مربی بدنساز. آن ها پذیرفتند.

با یک مربی از پایه های رئال صحبت کردم و در اسپانیا با او جلسه گذاشتم.

ساکت گفت فدراسیون حقوق این مربی (35 هزار یورو) را نداریم. از آن ها خواستم که این مربی بیاید و حقوقش از حقوق من کسر گردد، اما باز هم موافقت نکردند.

با آقای محصص چند جلسه داشتیم که ایشان خواستند که آقای معینی حتما به عنوان دستیار باشند! به آقای محصص گفتم اجازه بدهید دستیارم را خودم انتخاب کنم.

تمام مسائل را با آقای تاج در میان گذاشتم. ایشان به عنوان نفر اول فوتبال مملکت می توانست این مسائل را مدیریت کند اما در این مسائل خیلی ضعیف عمل کرد. با من جوان این کار را کردند، با دیگران این کار را ننمایند. من به حرمت بچه های تیم ملی امید بیرون آمدم وگرنه می توانستم بمانم و کنار بیایم و بهترین مربی قلمداد شوم.

اگر اینها دلشان برای فوتبال مملکت می سوزد، بروند و بازی امیدها را ببینند. از رییس کمیته المپیک می خواهم یک بازی از این تیم را ببیند. بروند ببینند که امیدها روی موکت بازی می نمایند! داور سوت می زد تا موکت را صاف نمایند و دوباره بازی نمایند!

با آقای اکبر محمدی صحبت کردیم و گفت برای رفتن به المپیک فقط یک راه داری! آن هم این است که دستیار شما آقای محصص باشد! آقای ساکت هم آقای امامی فر را معرفی کردند که من باز هم قبول نکردم.

کمیته فنی به من می گوید برنامه بدهید. درحالی که اصلا سوادشان را ندارند. آنها در رده جوانان تهران بهترین رزومه ورزشی شان است، سواد ندارند. من چه برنامه ای به آنها بدهم؟

میثاقی، مجری برنامه فوتبال برتر پرسید منظورتان اکبر محمدی است؟ مجیدی گفت بله دقیقا منظورم ایشان است!

از روزی که آقای معینی (دوست آقای محصص) را به عنوان دستیار انتخاب نکردیم، ضعیف شدیم!

کجای جهان سرپرست تیم، مدیر فنی تیم هم می گردد؟! کجای جهان بدون هماهنگی با سرمربی، برای بچه ها جلسه بررسی می گذارند یا درباره سیستم دفاعی صحبت می نمایند؟

در جلسه ای دیدم آقای استیلی ناراحت است. گفتم چرا ناراحتید؟!

گفت: در بازی ازبکستان چرا ارنج را هماهنگ نکردید؟

گفتم: لزومی ندارد که با سرپرست تیم هم هماهنگ کرد.

گفت: چرا با آقای ماجدی صحبت می کنید و هماهنگ می کنید، اما با من نه؟!

گفتم: آقای ماجدی دستیار من هستند.

من در اروپا دوره دیدم و با هزینه شخصی کلاس آموزشی رفتم که وقتی برگشتم به ایران مفید باشم. نه اینکه شب قبل از بازی آقای استیلی از من بخواهد بیا برویم موبایل بچه ها را جمع کنیم!

چیزهایی در تیم ملی امید دیدم که در 20 سال فوتبال بازی کردنم، ندیدم!

چند بازیکن قبل از بازی ازبکستان انتخاب نموده بودم. وقتی آمدم لیست بدهم تا دعوت بشوند و ویزا بگیریم برای آنها، گفتند لیست کامل شده و ویزا ها گرفته شده است!

پرسیدم برای چه بازیکنانی؟!

گفتند برای بازیکنانی که آقای استیلی اسمشان را داده است!

چند نفر به یک نفر؟! همواره سعی کردم حرمت بزرگتر را رعایت کنم. فوتبال اصولی دارد. اگر کسی را به عنوان سرمربی انتخاب کردید، باید به او احترام بگذارید. آقای استیلی می گویند نظارت! وقتی که من لب خط باشم و ایشان یک بازیکن را بلند کند تا گرم کند و به زمین بیاید، این به معنی نظارت است؟! اگر اسمش نظارت است منم عذر می خواهم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 23 آبان 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 410

به "حمله فرهاد مجیدی به فدراسیون و استیلی: چند نفر به یک نفر؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله فرهاد مجیدی به فدراسیون و استیلی: چند نفر به یک نفر؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید