حمیداوی: با احترام به سرخابی ها به دنبال قهرمانی هستیم، گل محمدی بادانش ترین مربی فوتبال ایران است

به گزارش مرجع مقالات، مالک باشگاه شهرخودرو گفت: با احترام به تمام تیم های فوتبال ایران ما با اتکا به غیرت بازیکنان، دانش یحیی گل محمدی و حمایت مسئولان برای قهرمانی وارد لیگ برتر می شویم.

حمیداوی: با احترام به سرخابی ها به دنبال قهرمانی هستیم، گل محمدی بادانش ترین مربی فوتبال ایران است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی باشگاه شهر خودروی خراسان، دکتر فرهاد حمیداوی در مراسم رونمایی از البسه تیم شهر خودرو گفت: تشکر ویژه باید از سناباد خودرو، شهر خودرو و لوگان خودرو داشته باشم که در تک تک لحظات حضور در مشهد کنارم بودند. از ریاست هیئت فوتبال خراسان رضوی، احسان اصولی هم باید تشکر کنم، همچنین از آقایان کلایی، شهردار محترم مشهد، شهریاری و بهاروند و خانم ها گندمی و رمارم که همواره کنار ما بودند.

وی اضافه کرد: موفقیت ما پنج علت دارد. اول عنایت حَضرت حق و امام مهربانی ها، دوم حضور کادرفنی جوان و بادانش و بی ادعا، که در رأس آنها یحیی گل محمدی واقع شده است. جا دارد که به حضور فنایی، مطهری، دکتر رحیم پور، صداقت و .. اشاره کنم و از این عزیزان نیز تشکر کنم.

مالک باشگاه شهر خودرو یادآور شد: همچنین باید از آقایان وطنخواه و سرآسیایی نیز تشکر کنم که برای موفقیت تیم تلاش می کنند.

حمیداوی شرح داد: به جرات باید بگویم که امروز یحیی گل محمدی، بادانش ترین مربی فوتبال ایران است. بیگانه با فوتبال نبودم، اما در نیم فصل دوم خیلی چیزها از یحیی گل محمدی یاد گرفتم.

وی مطرح کرد: فکر می کنم حمیداوی و شهر خودرو هیچ کاری برای موفقیت این تیم نکرده اند. سومین علت اما به نظرم غیرت بازیکنان بامعرفت و باتعصب این تیم بوده است. تک تک این بازیکنان شریف و دوست داشتنی، فوق ستاره هستند.

مالک شهر خودرو همچنین اضافه کرد: با اضافه شدن چند بازیکن طراز اول فوتبال ایران، به اتفاقات بهتری نسبت به سال قبل می رسیم.

حمیداوی گفت: دلیل چهارم، هوادارانی بودند که مرد و مردانه کنار ما ایستادند و تنهای مان نگذاشتند. دلیل پنجم اما مسئولانی است که همواره کنار ما ایستادند. رسولیان، معاون استاندار از روز نخست، برای موفقیت تیم شهر خودرو شانه به شانه من آمد و همه کار کرد.

وی تأکید کرد: تنها خواهشم از همه عزیزان، هر کسی که در این استان هست و خراسانی است، این است که با توجه به اینکه شهر خودرو این فصل باید در جبهه های متفاوتی از لیگ قهرمانان آسیا تا لیگ برتر رقابت کند، کنارمان باشند تا با قدرت کامل در مسابقات حاضر شویم .

مالک باشگاه شهر خودرو در خاتمه اضافه کرد: با احترام به سرخابی های پایتخت، دست به دست هم می دهیم و با اتحاد، با اتکا به دانش یحیی، زحمات مسئولان و حمایت هواداران برای قهرمانی وارد کارزار لیگ برتر می شویم .

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 مهر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 289

به "حمیداوی: با احترام به سرخابی ها به دنبال قهرمانی هستیم، گل محمدی بادانش ترین مربی فوتبال ایران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمیداوی: با احترام به سرخابی ها به دنبال قهرمانی هستیم، گل محمدی بادانش ترین مربی فوتبال ایران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید