خبرنگاران ربیعی: مدیریت شرایط دو هفته آینده به همکاری مردم نیازمند است

به گزارش مرجع مقالات، تهران - خبرنگاران - سخنگوی دولت تاکید نمود: در یکی دو هفته آینده شرایطی خواهیم داشت که همکاری و همیاری مردم در عمل به توصیه های مسئولین امر [درباره کرونا] بسیار ضروری و موثر خواهد بود.

خبرنگاران ربیعی: مدیریت شرایط دو هفته آینده به همکاری مردم نیازمند است

علی ربیعی عصر آدینه در رشته توئیتری خود نوشت: امروز از اول صبح ستادملی مبارزه باکرونا با حضور دکتر جهانگیری تشکیل شد. خوشبختانه گزارش ها حاکی از افزایش حداکثری هماهنگی ها و تسلط بر شرایط است و می توان امیدوار بود با همکاری مردم بتوانیم این شرایط را پشت سر بگذاریم.

سخنگوی دولت اعلام نمود: در خصوص شرایط مدارس کشور، تامین هرچه سریع تر اقلام بهداشتی، شرایط ساعات کاری از جمله افراد با بیماری های پر خطر، اعمال محدودیت در ورودی ها و خروجی های استان های درگیر و نیز رفت و آمدهای غیر ضروری و ضدعفونی گسترده این استان ها و اماکن خاص تصمیمات خوبی اتخاذ شد.

ربیعی توضیح داد :فرایند شناسی ها نشان می دهد در یکی دو هفته آینده شرایطی خواهیم داشت که احتیاج به همکاری و همیاری مردم در عمل به توصیه های مسئولین امر بسیار ضروری وموثر خواهد بود. فضای آرام، رفتار هوشمندانه و بهره گیری از اطلاعات صحیح مهمترین عامل درگذار از این بحران خواهد بود.

سخنگوی دولت، اعمال محدودیت در ورودی ها و خروجی های استان های درگیر با بیماری کرونا و کاهش رفت و آمدهای غیر ضروری و ضدعفونی گسترده این استان ها و اماکن خاص را از مهم ترین تصمیمات اتخاذ شده در ستاد ملی مبارزه با کرونا بیان کرد.

ویروس کرونا که رسما کووید - 19 نام دارد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد. این ویروس اکنون به حدود 50 کشور سرایت نموده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته است تا در خصوص بهداشت جهانی، شرایط فوق العاده اعلام کند.

به گزارش مرجع مقالات، آمار ابتلای قطعی به ویروس کرونا در کشور تا ظهر آدینه(نهم اسفند) به 388 نفر و فوت ناشی از آن در مجموع به 34 نفر رسیده است و 73 نفر از مبتلایان بهبود یافته اند.

منبع: ایرنا
انتشار: 25 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 799

به "خبرنگاران ربیعی: مدیریت شرایط دو هفته آینده به همکاری مردم نیازمند است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ربیعی: مدیریت شرایط دو هفته آینده به همکاری مردم نیازمند است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید