خبرنگاران رشد 140 درصدی تشکیل تعاونی در خوزستان

به گزارش مرجع مقالات، اهواز-خبرنگاران- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان با اشاره به فعالیت پنج هزار تعاونی در استان گفت: تشکیل تعاونی ها در یک سال اخیر در استان رشد 140 درصدی داشته است.

خبرنگاران رشد 140 درصدی تشکیل تعاونی در خوزستان

ارسلان غمگین پنجشنبه در جمع خبرنگاران اعلام کرد: چهارهزار میلیارد ریال از خط اعتباری توافقنامه بین بانک توسعه تعاون و معاونت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای حمایت از تعاونی های نوع جدید، توسعه عمرانی و دانش بنیان در سال 1400 اختصاص داده شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان ادامه داد: همچنین تفاهمنامه ای بین معاون امور تعاون وزارت کار و صندوق کارآفرینی امید منعقد شده که از همان محل تفاهمنامه 66 طرح تعاونی در سطح استان به مبلغ حدود 560 میلیارد ریال نیز مصوب شد که امید است با این تفاهمنامه تعاونی ها به بخشی از سهم واقعی 25 درصدی از سهم خود در اقتصاد برسند.

وی ادامه داد: به گفته استاندار خوزستان جهت تسریع و یاری به سرمایه گذاران بخش خصوصی و حمایت از آن ها باید کاغذ بازی ها و بوروکراسی را کوتاه تر نموده تا کارآفرین ها و تعاونی ها و بخش خصوصی هرچه زودتر به هدف خود که ایجاد اشتغال و یک بستر مالی مناسب برای استان است، برسند.

منبع: ایرنا
انتشار: 12 فروردین 1400 بروزرسانی: 12 فروردین 1400 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 1511

به "خبرنگاران رشد 140 درصدی تشکیل تعاونی در خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران رشد 140 درصدی تشکیل تعاونی در خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید