خبرنگاران وزیرتعاون: شورای عالی کار با افزایش 200 هزار تومانی حق مسکن کارگران موافقت کرد

به گزارش مرجع مقالات، تهران - خبرنگاران - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اعضای شورای عالی کار در نشست معین حق مسکن کارگران پس از گذشت ساعت ها مذاکره با تصویب افزایش 200 هزار تومانی حق مسکن کارگران موافقت کردند.

خبرنگاران وزیرتعاون: شورای عالی کار با افزایش 200 هزار تومانی حق مسکن کارگران موافقت کرد

جهت دریافت خدمات شرکت آلاچیق با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت،محمد شریعتمداری در خاتمه 292 جلسه شورای عالی کار در گفت و گو با مرجع مقالات اضافه نمود: پیشنهاد افزایش 200 هزار تومانی حق مسکن کارگران باید برای تصویب به هیات وزیران ارسال گردد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: این تصمیم در شورای عالی کار با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، نماینده وزیر امور مالی و دارایی، رئیس سازمان ملی استاندارد و نمایندگان تشکل های کارگری و کارفرمایی اتخاذ شد.

وی اظهارداشت: علاوه بر افزایش حق مسکن کارگران، در این جلسه برای اصلاح حق سنوات کارگران تصمیم بر آن شد تا مبلغ 78 هزار تومان نیز به حداقل مزد کارگران اضافه گردد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خاتمه تاکید نمود: امیدواریم نتایج این دو تصمیم در شورای عالی کار، در سال جهش فراوری به ایجاد شرایط مطلوب کار و فراوری در کشور یاری کند.

منبع: ایرنا
انتشار: 11 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 966

به "خبرنگاران وزیرتعاون: شورای عالی کار با افزایش 200 هزار تومانی حق مسکن کارگران موافقت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران وزیرتعاون: شورای عالی کار با افزایش 200 هزار تومانی حق مسکن کارگران موافقت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید