دبیرکل حزب اراده ملت : در انتخابات شورای شهر با جریان اصلاحات هماهنگیم

به گزارش مرجع مقالات، دبیرکل حزب اراده ملت گفت: ما در انتخابات شورای شهر طبق برنامه، با مجموعه اصلاح طلبان حرکت می کنیم و با آنها هماهنگ هستیم.

دبیرکل حزب اراده ملت : در انتخابات شورای شهر با جریان اصلاحات هماهنگیم

احمد حکیمی پور در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به آخرین فعالیت های تشکل متبوع خود برای انتخابات شورای شهر، اظهار کرد: حزب اراده ملت ایران از ماه ها قبل ستادهایش را در این زمینه تشکیل داده و از نیروهای حزب در سراسر کشور دعوت نموده تا در صورت آمادگی کافی برای حضور در انتخابات، ثبت نام نمایند.

وی یادآور شد: پس از این فراخوان تعدادی از اعضای حاما در حوزه های مختلف انتخابیه کاندید شدند و در حال حاضر نیز منتظریم که نتیجه نهایی در این زمینه اعلام گردد تا بعد از آن تصمیم لازم برای چگونگی حضور در انتخابات شوراها را اتخاذ کنیم.

حکیمی پور با بیان اینکه در انتخابات شورای شهر همسو با جریان اصلاحات خواهیم بود، اظهار کرد: در این انتخابات آنجایی که امکان بستن لیست با احزاب همسوی اصلاح طلب باشد این کار را می کنیم اما در شهرهای کوچک که ممکن است این شرایط فراهم نباشد از کاندیداهایمان می خواهیم تا در رقابت ها وارد شوند و برای رای آوری کوشش نمایند.

دبیرکل حزب اراده ملت با اشاره به نحوه حضور این تشکل سیاسی اصلاح طلب در انتخابات شورای شهر تهران نیز گفت: در تهران هم جمعی از اعضای حزب ثبت نام کردند که در اینجا هم طبق برنامه و با مجموعه اصلاح طلبان حرکت می کنیم و با آنها هماهنگ هستیم.

وی با اشاره به موضع حزب اراده ملت برای انتخابات ریاست جمهوری تاکید نمود: ما در این انتخابات کاندیدای حزبی نداریم اما اگر جریان اصلاح طلب به یک کاندیدای واحد اصلاح طلب برسد ما هم حمایت می کنیم.

حکیمی پور ادامه داد: اما اگر چنین نشد از میان کاندیداهای موجود و تاییدشده چنانچه کاندیدایی ویژگی های مدنظر ما به عنوان یک حزب اصلاح طلب را داشت از وی حمایت می کنیم.

دبیرکل حزب اراده ملت با بیان اینکه کاندیدای جبهه اصلاحات باید ویژگیهای اصلاح طلبی را داشته باشد، توضیح داد: این هدفی است که از ابتدای کار جریان اصلاحات برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در نظر گرفته شده و تا کنون نیز فرایند حرکت در همین جهت بوده است و قرار است کاندیدا از دل همین جریان انتخاب گردد.

وی در انتها درباره احتمال حمایت تشکل متبوعش از یک کاندیدای غیراصلاح طلب در انتخابات گفت: باید ببینیم که چه کسانی می مانند تا در زمان خودش آنالیز لازم را انجام دهیم چرا که از حالا نمی توان گفت چه کسانی در رقابت ها حتماً ثبت نام می نمایند و از بین آنان چه افرادی لزوماً از فیلترها عبور می نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1400 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 1596

به "دبیرکل حزب اراده ملت : در انتخابات شورای شهر با جریان اصلاحات هماهنگیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیرکل حزب اراده ملت : در انتخابات شورای شهر با جریان اصلاحات هماهنگیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید