دیاباته و میلیچ چگونه در تیم فوتبال استقلال ماندگار شدند؟

به گزارش مرجع مقالات، اتفاقاتی که در آخرین روزهای هفته گذشته افتاد خیال استقلالی ها بابت ادامه همکاری با میلیچ و دیاباته دو بازیکن خارجی این تیم را آسوده کرد تا آبی ها بدانند در صورت آغاز تمرینات این دو خارجی خود را در خدمت خواهند داشت.

دیاباته و میلیچ چگونه در تیم فوتبال استقلال ماندگار شدند؟

باشگاه استقلال که پرداختی به دو بازیکن خارجی اش را شروع کرد، میزان مطالبات هرویه میلیچ مدافع کروات خود را به حداقل رساند تاجایی که می توان گفت قرارداد این بازیکن نزدیک به تسویه حساب قرار گرفته است و باتوجه به مدت زمان باقی مانده از لیگ برتر، این بازیکن مسئله ای بابت مطالبات معوقه نخواهد داشت.

شیخ دیاباته که در آخرین اولتیماتومی که از سوی وکیلش به باشگاه داده بود، آبی ها ملزم به پرداخت مبلغ 240 هزار دلار شامل 5 ماه حقوق معوقه و دستمزد وکیل خود نموده بود که آخرین تاریخ برای تسویه این مبلغ 26 اردیبهشت (روز آدینه) بود.

باشگاه استقلال همانطور که اعلام داشته بود مبلغ مزبور را باید به صورت قسمت های 10 هزار دلاری به حساب وی در کشور امارات واریز می کرد تا حساب دیاباته دچار مشکل و یا مسدود نگردد. تا روز پنجشنبه 40 و در روز پنجشنبه نیز 40 هزار دلار دیگر به حساب وی واریز شد تا میزان پرداختی به این بازیکن از مطالباتش به 80 هزار دلار برسد.

کمیته روابط بین الملل باشگاه استقلال پس از آن با وکیل دیاباته وارد مذاکره شد و این مذاکره منتج به این نتیجه شد که این مدت برای یک هفته دیگر تمدید گردد.

استقلالی ها از فردا (یکشنبه) باقی مانده مطالبات دیاباته را که به وسیله اسپانسر تهیه شده و در اختیار این باشگاه قرار گرفته است در پارت های 10 هزار دلاری به حساب وی در امارات واریز خواهد نمود تا مطالبات دیاباته هم تسویه گردد.

شواهد نشان می دهد این دو بازیکن مسئله ای با باشگاه خود نداشته و در صورت اعلام زمان شروع تمرینات به تهران باز گشته و آماده شرکت در مسابقات می شوند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 1012

به "دیاباته و میلیچ چگونه در تیم فوتبال استقلال ماندگار شدند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیاباته و میلیچ چگونه در تیم فوتبال استقلال ماندگار شدند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید