ساوه شمشکی: افتخاری از اسکی می رود اما من می مانم

به گزارش مرجع مقالات، سرمربی سابق تیم ملی اسکی آلپاین در واکنش به ادعاهای رئیس فدراسیون اسکی، توضیحاتی را ارائه داد.

ساوه شمشکی: افتخاری از اسکی می رود اما من می مانم

به گزارش مرجع مقالات، عبدی افتخاری، رئیس فدراسیون اسکی به تازگی مدعی شده که علیداد ساوه شمشکی(سرمربی سابق تیم ملی اسکی آلپاین) در زمان راهنمایی تیم ملی طاها کیاشمشکی را به این دلیل که از پسر خود بهتر اسکی نموده، کتک زده و زمانی هم که از راهنمایی تیم ملی کنار رفته تجهیزات خود را به پیست تحویل نداده است. افتخاری همچنین مدعی شده در سال 2006 که علیداد ساوه شمشکی به المپیک زمستانی رفته، باقر کلهر سه ثانیه بهتر بوده است.

علیداد ساوه شمشکی، در واکنش به این ادعای عبدی افتخاری مبنی بر اینکه المپیک 2006 حق باقر کلهر بوده به مرجع مقالات گفت: آقای افتخاری گفته که در سال 2006، باقر کلهر سه ثانیه از من جلوتر بود. البته باید می گفت سه ثانیه بهتر بود نه جلوتر، با این حال این موضوع به 2001 برمی شود که باقر بهتر بود و 2002 هم به المپیک رفت اما در سال 2006 رقیب من حسین ساوه شمشکی بود و با کلهر رقابتی نداشتم، اصلا او آن موقع چهارم بود و مدارک آن موجود است.

او در خصوص تحویل تجهیزات به فدراسیون اعلام کرد: بعد از اینکه از سرمربیگری تیم ملی کنار رفتم تمام وسایل را تحویل دادم و انباردار فدراسیون می تواند این موضوع را تائید کند.

انباردار پیست اسکی شمشک هم در رابطه با این ادعا که علیداد ساوه شمشکی تجهیزات را تحویل نداده، به مرجع مقالات گفت: تجهیزات را تحویل داد و فقط یک سری چوب های شکستنی باقی ماند. آن چوب ها یک متر و نیم هستند که برای قرار دریافت در برف انتهایشان فنر واقع شده است، آقای ساوه شمشکی فنرها، 9 بی سیم و وسایل دیگر را تحویل داد اما چوب های شکسته را نداد.

ساوه شمشکی در ادامه در خصوص ادعای کتک زدن طاها کیاشمشکی واکنش نشان داد و اعلام کرد: در شهر شمشک دربندسر، مسئول و مربی طاها کیاشمشکی هستم، هیچوقت چنین موضوعی پیش نیامده که او را کتک بزنم.

افتخاری اعلام نموده از ساوه شمشکی به خاطر طرح این ادعا که رئیس فدراسیون از نایب رئیس دو میلیارد تومان پول دریافت نموده، شکایت می نماید، ساوه شمشکی در این مورد گفت: نگفته ام که آقای افتخاری دو میلیارد تومان از نایب رئیس فدراسیون دریافت نموده بلکه موضوع از این قرار است که چند سال قبل یک ماشین تهیه کردند و آن موقع نایب رئیس فدراسیون حدود 300 تا 400 میلیون تومان پول داد. ما این ها را شنیدیم و مدرکی ندیدیم اما بعدها متوجه شدیم ماشین 900 میلیون بوده که پول آن به وسیله نایب رئیس و یک نفر دیگر پرداخت شده، قیمت آن ماشین اکنون دو میلیارد تومان است.

سرمربی سابق تیم ملی اسکی آلپاین در سرانجام گفت: آقای افتخاری اگر خیلی رایزنی کند چهار سال و یک ماه دیگر در اسکی می ماند و بعد از آن می رود اما من همچنان در این رشته هستم و می مانم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 992

به "ساوه شمشکی: افتخاری از اسکی می رود اما من می مانم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساوه شمشکی: افتخاری از اسکی می رود اما من می مانم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید