سیف اللهی: پارس جنوبی با این وضعیت فصل بعد جزو گزینه های اصلی سقوط خواهد بود، اکثر بازیکنان جدا می شوند

به گزارش مرجع مقالات، روح الله سیف اللهی، هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی جم معتقد است که با ادامه شرایط فعلی، این تیم فصل آینده به لیگ دسته اول سقوط خواهد کرد.

سیف اللهی: پارس جنوبی با این وضعیت فصل بعد جزو گزینه های اصلی سقوط خواهد بود، اکثر بازیکنان جدا می شوند

روح الله سیف اللهی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره وضعیت پارس جنوبی جم برای فصل آینده و احتمال جدایی مهدی تارتار و بسیاری از بازیکنان این تیم گفت: شرایط برای ماندن کادر فنی و بسیاری از بازیکنان فراهم نیست، این در حالی است که اکثر قراردادها هم تمام شده است. متأسفانه مسئولان بوشهر و جم تیم را رها کردند و هیچ حمایتی از این تیم صورت نگرفت. قبل از اینکه لیگ فصل قبل شروع شود، این خبر را می شنیدیم که قرار است مسائل حل شود، ولی متأسفانه اتفاق جدیدی رخ نداد و حالا که فصل تمام شده است، کمتر از 50 درصد پول گرفتیم.

وی ادامه داد: با این وضعیت اکثر بازیکنان جدا خواهند شد. البته پارس جنوبی یک تیم لیگ فزونی است و قطعاً می تواند بازیکن جدید جذب کند، ولی با این شرایط بازیکن تاپ به پارس جنوبی نمی آید. این مسئله باعث می شود که باشگاه سراغ بازیکنان معمولی برود و با این وضعیت پارس جنوبی جم در فصل جدید یکی از گزینه های اصلی سقوط، آن هم از هفته های ابتدایی خواهد بود. شما می بینید که تیمی مثل استقلال خوزستان 70 درصد به بازیکنانش پول داده است. خنده دار است که ما زیر 70 درصد پول گرفته ایم!

هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی جم همچنین خاطر نشان کرد: پارس جنوبی باعث شد تا خیلی از جوان ها در جم با این تیم سرگرم شوند و میلیون ها بیننده در ایران و خارج از ایران آخرین بازی لیگ برتر را دیدند و اسم جم هم بیشتر سر زبان ها افتاد. اگر فوتبال و لیگ برتر نبود، آیا این اتفاق رخ می داد؟! متأسفانه مسئولان هم کمکی به تیم نکردند. فرماندار و چند مسئول دیگر در فصل گذشته چند بار به تمرینات ما آمدند و قول دادند و رفتند. وعد ه های آنها هیچ وقت عملی نشد.

سیف اللهی درباره اینکه برای فصل بعد به کدام تیم خواهد رفت، شرح داد: چند پیشنهاد خوب دارم، ولی هنوز تصمیمی نگرفته ام. بعید می دانم اینجا بمانم، ولی یک تصمیم خوب برای فصل آینده خواهم گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 مرداد 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 167

به "سیف اللهی: پارس جنوبی با این وضعیت فصل بعد جزو گزینه های اصلی سقوط خواهد بود، اکثر بازیکنان جدا می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیف اللهی: پارس جنوبی با این وضعیت فصل بعد جزو گزینه های اصلی سقوط خواهد بود، اکثر بازیکنان جدا می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید