علیپور در شرایط روحی خوبی نیست، جونیور دیگر در فهرست ما حضور ندارد

به گزارش مرجع مقالات، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بابت صعود به مرحله بعد تبریک می گویم که البته، این وظیفه ما بود.

علیپور در شرایط روحی خوبی نیست، جونیور دیگر در فهرست ما حضور ندارد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، گابریل کالدرون بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل نفت آبادان در نشست خبری گفت: بابت صعود به مرحله بعد به تیمم تبریک می گویم و این وظیفه ما بود.

وی در خصوص اینکه برد پررنگی مقابل نفت آبادان نداشتید، عنوان نمود: آمار را از شروع لیگ آنالیز کنیم. ما مهاجم گلزن نداریم. تیم بزرگ بدون مهاجم گلزن، مقابل تیم هایی که دفاعی بازی می نمایند، به مشکل می خورد. سعی می کنیم علیپور را برگردانیم چرا که بازیکن مهمی برای ماست.

وی ادامه داد: عبدی بازیکن جوان و آینده داری است. چون بازیکن جوانی است، نمی توانیم انتظار داشته باشیم مثل بازیکنان با تجربه عمل کند. در حال حاضر شرایط ما اینگونه است. به تیم های دیگر هم تبریک می گویم. واقعا خوب بازی می نمایند ولی تیم های بزرگ به مهاجم احتیاج دارند. علیپور هم بازیکن گلزنی است، اما در شرایط روحی خوبی نیست.

کالدرون در خصوص علت غیبت جونیور و ماهینی در فهرست پرسپولیس عنوان نمود: جونیور دیگر در فهرست 18 نفره نیست. در تمرینات می بینم که نمی تواند در فهرست باشد. ماهینی هم با تصمیم کادر فنی در فهرست نبود و با توجه به حضور کنعانی زادگان روی نیمکت، ماهینی غایب بود.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه بهتر نیست از علیپور انتقاد نکند زیرا این مساله باعث فشار روی او می گردد، گفت: خودم فوتبالیست بودم. فوتبالیستی که در باشگاهی بزرگ بازی می نماید، باید فشار را بپذیرد. من انتقاد نمی کنم و آمار را بیان می کنم. آمار نشانگر عملکرد مهاجمان است. وقتی آمار خوب نیست و مربی می گوید این آمار خوب نیست و نتوانند این فشار را تحمل نمایند، نمی توانند در تیم های بزرگ باشند.

وی در خصوص اینکه با نظر تماشاگران ترکیب تیم را مشخص کردید، گفت: تمام تماشاگران تغییرات دیگری می خواستند که انجام ندادم. با تمام احترامی که برای طرفداران قائل هستم اما تصمیمی که می گیرم، خواست آنها نیست.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: خیلی مواقع، ما و طرفداران توافق نظر داریم. همه ما می خواهیم پیروز شویم ولی ممکن است ببریم، مساوی کنیم یا ببازیم. مسئولیت با من است. اگر بخواهم با نظر دیگران تصمیم بگیرم، مربی خوبی نیستم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 دی 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 548

به "علیپور در شرایط روحی خوبی نیست، جونیور دیگر در فهرست ما حضور ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیپور در شرایط روحی خوبی نیست، جونیور دیگر در فهرست ما حضور ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید