غلامپور: به خاطر ویروس کرونا، شادی گل معروف را انجام ندادم!، با حسینی صحبت کردم که روی کار خودش تمرکز کند

به گزارش مرجع مقالات، بهزاد غلامپور، مربی دروازه بان های تیم فوتبال استقلال گفت: به خاطر ویروس کرونا در بازی با ذوب آهن تصمیم گرفتم که شادی گل نکنم و روی دوش فرهاد مجیدی نپرم.

غلامپور: به خاطر ویروس کرونا، شادی گل معروف را انجام ندادم!، با حسینی صحبت کردم که روی کار خودش تمرکز کند

بهزاد غلامپور در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره رجحان 2 بر یک استقلال مقابل ذوب آهن اصفهان در هفته بیستم و دیگر مسائل صحبت هایی را انجام داد که در زیر می خوانید:

خبرنگاران: استقلال در روزی که خیلی خوب بازی نکرد، سه امتیاز مهمی را کسب کرد. آیا این مسئله را می پذیرید که تیم تان مانند همواره نبود؟

بعد از بازی آخرمان در لیگ قهرمانان آسیا که داوران حق مان را خوردند و گل صد درصد استقلال را نگرفتند، توانستیم در بازی با ذوب آهن در لیگ برتر سه امتیازی باارزش بگیریم. نیمه اول بازی پایاپای بود، اما در نیمه دوم بدن بازیکنان تحلیل رفت. یکسری از بازیکنان سرماخوردگی داشتند و بعضی نفرات نیز مصدوم بودند. در کل خدا را شکر می کنم که سه امتیاز را گرفتیم.

خبرنگاران: ذوب آهنی ها به گل اول استقلال اعتراض زیادی داشتند.

به این موضوع ورود نمی کنم و آن را برعهده کارشناسان داوری می گذارم. برای ما بارها اشتباه داوری اتفاق افتاده و بعضی مواقع این اشتباهات برای تیم های دیگر اتفاق می افتد. نمی توان گفت داور غرض ورزی نموده است. تصمیم داور را می توان اشتباه نامید.

خبرنگاران: نبود تماشاگران چقدر در کیفیت بازی تأثیرگذار بود؟

وزارت بهداشت و دیگر دستگاه ها تشخیص دادند که به دلیل شیوع ویروس کرونا نباید در استادیوم ها تجمعاتی صورت بگیرد و بازی ها بدون تماشاگر برگزار شوند. دستور داده بودند که برای سرایت نکردن بیماری، کسی به استادیوم نیاید.

خبرنگاران: به خاطر همین موضوع، ترجیح دادید دیگر مثل گذشته شادی گل های معروف تان را انجام ندهید و روی دوش فرهاد مجیدی نپرید؟

بله، برای اینکه رعایت کنیم، مشت زدیم و روی دوش مجیدی نپریدم!

خبرنگاران: شادی گل محمد دانشگر و مهدی قائدی هم به این ویروس ارتباط داشت؟

اگر چه شادی گل طنز بود، اما به نوعی آموزش هم بود تا تماسی برقرار نگردد.

خبرنگاران: اذیت نشدید که نمی توانستید به خاطر عادت همیشگی شادی کنید؟

آدم گرفتار بیماری نگردد، بهتر است. در آینده می توان شادی گل ها را انجام داد، اما امروز بهتر است شرایط یکدیگر را درک کنیم و محتاط باشیم.

خبرنگاران: فکر می کنید چقدر شانس برای قهرمانی در لیگ برتر دارید؟

ما تمام کوشش مان را می کنیم که طرفداران را راضی کنیم. نتایج به یکسری شرایط برمی گردد و امیدوارم این شرایط طوری رقم بخورد که بتوانیم قهرمان شویم.

خبرنگاران: فکر می کنید عدم برگزاری ملاقات سپاهان - پرسپولیس به ضرر استقلال بود؟

در این زمینه، سازمان لیگ و کمیته انضباطی باید تصمیمی بگیرند که نه این دو تیم ضرر نمایند و نه تیم های دیگر. باید عاقلانه تصمیم گیری گردد که هیچ تیمی متضرر نگردد.

خبرنگاران: پس از بازی با الاهلی عربستان، بعضی افراد از عملکرد سیدحسین حسینی انتقاد کردند و معتقد بودند که دروازه بان استقلال به دلیل درگیری با سیدمهدی رحمتی تمرکز کافی ندارد. چه صحبتی با او نموده اید؟

اگر به این ماجرا نپردازیم، بهتر است. با حسینی صحبت کردم که دیگر ورود نکند. هر کسی باید روی کار و تیم خودش تمرکز کند. فوتبال حرفه ای است و باید رو به جلو حرکت کنیم.

خبرنگاران: در حال حاضر دغدغه اصلی کادر فنی و بازیکنان چیست؟

همه از مدیریت باشگاه گرفته تا باشگاه باید برای این تیم امکانات و زمین باکیفیت تهیه نمایند تا فرایند خوبی در لیگ برتر، جام حذفی و آسیا داشته باشیم.

خبرنگاران: و صحبت پایانی؟

امیدوارم کرونا ویروس ریشه کن شده و مردم در سلامت باشد. مجموعه دولت، کارشناسان و وزیر بهداشت کوشش نمایند که این بیماری در کشور از بین برود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 790

به "غلامپور: به خاطر ویروس کرونا، شادی گل معروف را انجام ندادم!، با حسینی صحبت کردم که روی کار خودش تمرکز کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غلامپور: به خاطر ویروس کرونا، شادی گل معروف را انجام ندادم!، با حسینی صحبت کردم که روی کار خودش تمرکز کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید