فال روزانه پنجشنبه 2 آذر 1396

به گزارش مرجع مقالات، فال روزانه پنجشنبه 2 آذر 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه پنجشنبه 2 آذر 1396

موقعیت خورشید و ماه

  • خورشید در موقعیت برج قوس (Sagittarius)
  • ورود ماه به موقعیت برج دلو ( Aquarius )

فال روزانه پنجشنبه 2 آذر 1396

فروردین

امواج شدید تغییرات شما را چنان تحت تأثیر قرار می دهند که تکان های ناشی از آنها می توانند شما را در جهتی کاملا جدید و متفاوت قرار دهند. مورد آنالیز قرار دادن افکار و باورهایتان به طور مجدد ممکن است باعث گردد نسبت به آنچه تا کنون به نظرتان حقیقت داشته دچار تردید شوید. خوشبختانه دوستان و اعضای خانواده پیشنهادهای سازنده ای برای شما دارند و می توانید برای هدایت های مفید به آنها اعتماد کنید. با وجود این که احساس می کنید واقعیت مدام در حال تغییر است، در انتها این شرایط قدرتمندتر از هر زمانی خواهید بود. دانشی که مدام در تحول نباشد با آگاهی فرق دارد و به هیچ کاری نمی آید .

اردیبهشت

در حالی که مشغول تفریح و خوشگذرانی هستید ناگهان ممکن است به این فکر بیفتید که باید هر چه سریعتر به اهداف و رویاهایتان دست پیدا کنید. شاید هم رفتاری نسبتا تعصبی از خودتان نشان دهید و برای دفاع از چیزی که به شدت قبولش دارید با دیگران بحث و دعوا به راه بیندازید. شما در حال حاضر کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و خوشبختانه قدرت و توانایی لازم برای انجام آنها را نیز در اختیار دارید. در مقابل تمایلی که به سکوت اختیار کردن در برابر مسائل مهم احساس می کنید مقاومت کنید. شاید سکوت شما به مذاق بعضی ها خوش بیاید، اما روبرو شدن با سوال هایی که برایتان پیش آمده اند خیلی بهتر از این است که بخواهید نسبت به آنها بی تفاوت باشید .

خرداد

امروز ذهن منطقی و داشتن توانایی لازم برای در نظر دریافت همه جوانب شما را به فردی ارزشمند برای دیگران تبدیل می نمایند. شاید سرسختی و لجبازی دیگران هیچ حد و مرزی نداشته باشد، اما شما قدرت این را دارید که از خودتان انعطاف پذیری نشان بدهید. هر کاری که از دستتان برمی آید برای جلوگیری از وارد شدن به بحث و درگیری انجام دهید و بحث های قدیمی را دوباره مطرح نکنید. در رابطه عاطفیتان نیز امروز روز خوبی برای تصمیم گیری در خصوص آینده این رابطه نیست و بحث های پیش پا افتاده و بی اهمیت ممکن است در نظرتان خیلی عظیم جلوه نمایند. این کار را برای روز دیگری بگذارید و امشب را همراه با کسی که دوست دارید به تفریح و خوشگذرانی بپردازید .

تیر

روابط اجتماعی شما با شناخت آدم های جدید و تجربه های تازه جان تازه ای به خود گرفته اند، اما بعضی برخوردهای تند می توانند باعث شوند بیش از این که خشنود و سرزنده باشید دچار خشم و هیجانات عصبی شوید. شاید یک نفر شما را تشویق و امیدوار کند، اما ده نفر دیگر ته دلتان را بلرزانند و نسبت به آن چه می خواهید انجام دهید دلسردتان نمایند، اما این دلیل خوبی برای رها کردن رویاها و اهدافتان نیست. تصورات اشتباهی که مانع پیشرفتتان می شوند را رها کنید ، آنچه در گذشته درست بوده ممکن است در آینده کاملا اشتباه باشد. همراه با کسی که دوست دارید در جمع های محبت آمیز حضور پیدا کنید و به همه نشان دهید چقدر به یکدیگر احترام می گذارید .

مرداد

شما در حال حاضر تمام فکر و ذکرتان را روی اتفاقات خاصی متمرکز نموده اید و هر انحرافی از اولویت هایتان می تواند باعث گردد شما گیج و عصبی شوید. انگار همه چیز چند برابر عظیم تر شده است و همین باعث شده داشتن نگرشی صحیح و منطقی نسبت به فرق بین آنچه مهم و آن چه بی اهمیت است برایتان سخت باشد. انتظارات بیش از اندازه ای که دارید ممکن است باعث شوند مسئولیت ها و وظایفی بیش از حد توانتان را به عهده بگیرید. بدون شک سرتان شلوغ تر از همواره خواهد بود، اما همین سخت کوشی شما باعث خواهد شد که در مرکز توجه دیگران قرار بگیرید. هر اتفاقی هم که افتاد خونسردی خود را حفظ کنید و همان چیزی باشید که از یک رهبر در ذهن خود دارید .

شهریور

امروز شما کمی بازیگوش شده اید و این می تواند واکنشی منفی در بعضی از اطرافیانتان که نگرششان با شما فرق دارد ایجاد کند. اگر کسی دوست ندارد با شما همراه گردد از او فاصله بگیرید، شاید آنها دلشان نخواهد شما به بعضی از خواسته هایتان برسید و قصد و غرضی در کار باشد. به آنها نشان دهید که این حالت سرخوش و بازیگوشتان دلیل بی حواسی و فریب خوردن شما نمی گردد. شما دقیقا می دانید که چه می خواهید و کجا می خواهید بروید و اگر در جهت درست باشید منابع مادی و معنوی نیز به کمکتان خواهند آمد. با این حال شاید لازم باشد بعضی الگوها و رفتارهای قدیمی را برای رسیدن به خواسته هایتان کنار بگذارید .

مهر

با وجود این که ممکن است بخواهید امروز را در کنار خانواده و دوستانتان خوش بگذرانید ، امواج تغییرات انقلابی همچنان در زندگی شما در جریان هستند و ممکن است ناگهان مجبور شوید این جمع دوست داشتنی را برای انجام کارهایی که در انتظارتان هستند ترک کنید. شما در حال حاضر تمام منابع لازم برای انتخاب یک هدف بلند پروازانه را در اختیار دارید، پس شجاع باشید و خودتان را درگیر چیزهای کوچک و بی اهمیت نکنید. شاید ترس از ناشناخته ها باعث گردد دست و دلتان بلرزد و انتخاب جهت برایتان سخت گردد. یادتان باشد که تمام پیروزیت های عظیم با انتخاب راه های ناشناخته و قدم گذاشتن در راهی که سخت به نظر می رسیده به وجود آمده اند .

آبان

امروز به این موضوع پی خواهید برد که شما و یکی از نزدیکانتان نگرش هایی متفاوت نسبت به زندگی دارید و اکنون زمان آن رسیده است که تعهداتی که نسبت به هم دارید را به طور مجدد مورد آنالیز قرار داده و یا با هم کنار آمده و یا جهتهایتان را از هم جدا کنید. افکار و ایده هایی که در خصوص داشتن یک رابطه عاطفی دارید ممکن است به طور کاملا جدی تغییر نمایند. شما این اجازه را دارید که با دیگران مخالفت کنید، به شرط آن که رفتارتان ناخوشایند نباشد. یادتان باشد که داشتن ایده ها و نگرش های متفاوت می تواند به رابطه شما هیجان ببخشد، به شرط آن که اجازه ندهید خودخواهی و غرور اوضاع را بهم ریخته و از کنترلتان خارج کند .

آذر

امروز دلتان می خواهد ارزش وجودی خود را نمایش دهید، اما دریافت این تصمیم مهم که باید از چه طریقی این کار را انجام دهید خیلی سخت به نظر می رسد و موقعیت های خوب زیادی برای انجام آن به نظرتان می رسند. این ماجراجویی ها می توانند برای شما با افزایش اعتماد به نفستان همراه باشند، اما بهتر است به جای کارهای نمایشی انرژی خود را روی تصویرپردازی در رابطه با فرصت های آینده تان متمرکز کنید. این که تغییراتی که دارند در زندگیتان ایجاد می شوند مادی باشند یا معنوی و روانی تفاوت چندانی ندارد، آنچه اهمیت دارد این است که زاویه دید خود را گسترش دهید. شاید زمان حال وابسته به گذشته تان باشد، اما آینده تان به هیچ چیز جز زمان حال مربوط نیست .

دی

در زندگی شما هیچ جایی برای تفکر محدود و کوتاه بینی وجود ندارد؛ هیچ چیزی نمی تواند شما را محدود کند و زمان تغییر و تحول برای شما فرا رسیده است و شما همچون کرم ابریشمی هستید که دارد تبدیل به پروانه ای زیبا می گردد. البته رویاهایتان بدون کوشش و زحمت به واقعیت بدل نخواهند شد و برای این که از پیله ای که به دورتان پیچیده شده است رها شوید باید زحمت بکشید. اگر سرعت پیشرفتتان کند به نظر می رسد هیچ لزومی ندارد که نا امید یا دلسرد شوید، همه چیز در نهایت طبق خواسته هایتان پیش خواهد رفت. اگر عشقتان گاهی سعی دارد جلوی بلندپروازی هایتان را بگیرد او را سرزنش نکنید، او چیزی جز خیر و صلاح شما نمی خواهد و هیچ منظور بدی ندارد .

بهمن

اگر شور و هیجا ن بیشتری از خودتان نشان دهید فرصت های بیشتری برای رشد شخصی و حرفه ای در اختیار خواهید داشت، یا بهتر بگوییم، فرصت هایی که دارید را بهتر خواهید دید. به جای این که سعی کنید شرایط فعلی خود را حفظ نمایید و از محدودیت هایی که برای خود ساخته اید فراتر بروید. در جهت رسیدن به اهداف و خواسته هایتان طبیعتا گاهی با امواجی از ترس روبرو خواهید شد، اما نباید اجازه دهید این ترس ها عقل و منطقتان را از کار بیندازند. امروز ممکن است احساساتی شده و در بحث های فلسفی که در رابطه با آنها اختلاف نظرهای جدی با طرف مقابلتان دارید شرکت کنید، اما باید آمادگی لازم برای به چالش کشیده شدن باورها و افکارتان را داشته باشید .

اسفند

شما دارید قدم به دنیای جدید هیجان انگیزی می گذارید و شاید این طور احساس کنید که رویاهایتان دارند به حقیقت می پیوندند. حالا که اهدافتان در دسترستان قرار گرفته اند باید جلو بروید و نسبت به میل عمیقی که به پیروز شدن احساس می کنید بی تفاوت نباشید. برای رسیدن به آنچه از آینده در ذهن خود دارید تمام عقل و خرد خود را به کار بگیرید. با وجود این که احساس می کنید باید بیش از اندازه به خودتان فشار بیاورید، این را هم در نظر داشته باشید که پرداختن به مسائل معنوی و احساسات خود را از قلم نیاندازید تا از جهت درست منحرف نشوید. آن موبایل لعنتی را قبل از خواب کنار بگذارید! اصلا آن را وارد اتاق خوابتان نکنید!

منبع: setare.com
انتشار: 1 بهمن 1399 بروزرسانی: 1 بهمن 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 1368

به "فال روزانه پنجشنبه 2 آذر 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه پنجشنبه 2 آذر 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید