فوتبال دنیا، گتوسو: دوست داشتم کنار مودریچ بازی کنم تا مسی و رونالدو، دلم می خواهد با دنیرو در یک فیلم بازی کنم!

به گزارش مرجع مقالات، فوتبال دنیا - جنارو گتوسو، میلان فاش کرد که دوست داشته که می توانست در دوران بازیگری اش فرصتی برای بازی کنار لوکا مودریچ، ستاره کروات خط میانی رئال مادرید داشته باشد.

فوتبال دنیا، گتوسو: دوست داشتم کنار مودریچ بازی کنم تا مسی و رونالدو، دلم می خواهد با دنیرو در یک فیلم بازی کنم!

به گزارش مرجع مقالات، در حالی که خیلی ها مدام از کریستیانو رونالدو یا لیونل مسی حرف می زنند، جنارو گتوسو ترجیح می دهد که لوکا مودریچ را تحسین کند. گتوسو در این باره به سایت یوفا گفت: بازیکنان زیادی هستند که دوست داشتم می توانستم کنارشان بازی کنم. همه می گویند دوست دارند بتوانند کنار کریستیانو رونالدو یا لیونل مسی بازی نمایند اما من می گویم که دوست داشتم می توانستیم کنار لوکا مودریچ بازی کنم. من فکر می کنم که او بازیکنی باور نکردنی و از نظر روانی قوی و یک فوتبالیست خالص است.

گتوسو که در دوران بازیگری اش همه او را به خاطر قلدری هایش در میانه میدان می شناختند، می گوید که فوق العاده می شد اگر می توانست فرصتی برای ایفای نقش در یک فیلم هالیوودی کنار روبرت دنیرو داشته باشد. او گفت: دوست داشتم می توانستم کنار او بازی کنم چون فکر می کنم که ما از نظر حرکات فیزیکی و ابراز احساسات مان با حرکات صورت شبیه یکدیگر هستیم. جدول رده بندی سری A

گتوسو سپس لیستی از بازیکنانی که در دوران بازیگری سرسخت ترین رقبای او بوده اند را ارائه کرد و گفت: آن موقع در ابتدای دوران بازیگری ام، جانورانی (!) مانند ادگار داویدز، دنیس وایز، پل اینس بودند که واقعاً با شخصیت بازی می کردند. در دوره فعلی فوتبال هم اگر بخواهم کسی را برای مبارزه انتخاب کنم آن بازیکن پل پوگبا است. بازیکن دیگری هم که سبک بازی اش را می پسندم، بلیز متویدی است. او طوری بازی می نماید که انگار هرگز قصد ندارد دست از دویدن بکشد. همیشه دنبال توپ است و توپ را پس می گیرد و تکل هایی باورنکردنی می زند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 23

به "فوتبال دنیا، گتوسو: دوست داشتم کنار مودریچ بازی کنم تا مسی و رونالدو، دلم می خواهد با دنیرو در یک فیلم بازی کنم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، گتوسو: دوست داشتم کنار مودریچ بازی کنم تا مسی و رونالدو، دلم می خواهد با دنیرو در یک فیلم بازی کنم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید