قرارداد 14 میلیاردی یحیی حقیقت دارد؟

به گزارش مرجع مقالات، مهدی رسول پناه در بیانیه دیروز خود ضمن دعوت از گل محمدی برای حضور در یک مناظره، به برخی اتفاقات رخ داده در زمان مدیریتش اشاره کرد که در نوع خودش جالب و قابل پیگیری به نظر می رسد.

قرارداد 14 میلیاردی یحیی حقیقت دارد؟

به گزارش خبرنگاران ، روزنامه خبرنگاران در صفحه چهار شماره امروز خود نوشت: رسول پناه در این بیانیه مدعی شده گل محمدی در تمام بازی هایی که ناکام بوده به جای این که مسؤولیت فنی تیم را بپذیرد فرار رو به جلو داشته و با تکیه به پشتوانه پرقدرت مجازی سعی می کند دیگران را در شکست مقصر جلوه دهد.

اما بی تردید مهم ترین بخش بیانیه رسول پناه که البته نیمی از آن هم سانسور شده همان بخش هایی است که او به قرار دریافت دو بازیکن ثابت پرسپولیس در فهرست مازاد اشاره می کند و البته بخشی که مربوط به تمدید قرارداد یحیی گل محمدی و پاداش های آسیایی اوست.

سرپرست سابق باشگاه پرسپولیس آشکارا مدعی می شود جرقه اختلافات جایی زده شد که مدیر برنامه های گل محمدی در باشگاه حاضر شد و علاوه بر اعلام رقم نجومی و اخذ امتیازات در قرارداد گل محمدی، پیشنهاد داد تا قرارداد دو بازیکن نیز تغییر کند.

رسول پناه صراحتا در این بخش از بیانیه اش مدعی می شود که او با افزایش رقم قرارداد گل محمدی مخالفت کرده است. موضوع زمانی جالب تر می شود که قرارداد گل محمدی با رقمی جدید پس از رفتن او و حضور جعفر سمیعی تمدید شد که طبق برخی خبرهای غیر رسمی رقمی حدود 14 میلیارد تومان برای یک فصل است.

برخی خبرها که البته طبیعی هم هست به صورت رسمی اعلام نشود حاکی از آن است که گل محمدی با رقمی معادل 14 میلیارد تومان(11 میلیارد قرارداد + 3 میلیارد تومان آپشن) با پرسپولیس قراردادش را تمدید کرده است و به همین دلیل نیز هیچ اصطکاکی با مدیرعامل جدید سرخ پوشان پیدا نکرده است.

رسول پناه در جایی دیگر از بیانیه اش اعلام کرده که گل محمدی خواهان اخراج دو بازیکن از تیمش بوده که در لیگ قهرمانان آسیا بازی کرده اند. شنیده می شود نام این دو بازیکن نیز جزو بخش هایی از بیانیه رسول پناه بوده که سانسور شده. به هرحال آنهایی که دستی بر آتش اخبار پشت پرده پرسپولیس دارند به خوبی می دانند که سیدجلال حسینی و کمال کامیابی نیا در فهرست مازاد گل محمدی بوده اند و محمد نادری نیز جزو بازیکنانی بوده که گل محمدی به او اعتقادی نداشته است. در ادامه رمز گشایی بیانیه رسول پناه باید به جایی رسید که او آشکارا از پاداش آسیایی گل محمدی پرده برداشته است. رسول پناه تاکید کرده که نه تنها گل محمدی صد در صد قرارداد سال قبل به علاوه تمامی آپشن های آن را بدون کم و کسر دریافت کرده، بلکه مازاد بر آن بابت بازی های لیگ قهرمانان آسیا نیز برای تک تک بازی ها پاداش جداگانه ای دریافت کرده با رقمی حدود 500 میلیون تومان. در مجموع این بیانیه بسیاری از حقایق را روشن کرد و نشان داد که چه اتفاقاتی بین گل محمدی و رسول پناه افتاده است اما بی تردید عمده دلیل اختلافات این دو، مسائل مالی بوده است.

درنهایت نیز این اختلاف با توجه به جدایی مهدی رسول پناه از بدنه مدیریتی باشگاه پرسپولیس و حمایت فوق العاده ای که یحیی گل محمدی در فضای مجازی همراه خود می بیند با پیروزی نهایی گل محمدی به انتها رسید. اما موضوعی که باید زیر نظر گرفت این است که یحیی گل محمدی در ادامه مسیرش با پرسپولیس چه سرنوشتی خواهد داشت. آیا گل محمدی پیشنهاد رسول پناه را برای حضور در مناظره خواهد پذیرفت؟ آیا گل محمدی در مناظره ای رو در رو با سرپرست سابق پرسپولیس ادعاهای رسول پناه را به چالش خواهد کشید؟ اتفاقی که بعید به نظر می رسد.

حامد وفایی - گروه ورزش / روزنامه خبرنگاران

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 7 اسفند 1399 بروزرسانی: 7 اسفند 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 1442

به "قرارداد 14 میلیاردی یحیی حقیقت دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرارداد 14 میلیاردی یحیی حقیقت دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید