محمد ستاری: بازیکنان استقلال خوزستان خیلی به داور اعتراض می کردند، قرار بود بیش از 15 درصد به اعضای تیم پرداخت گردد

به گزارش مرجع مقالات، محمد ستاری، مدافع تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت که در دیدار این تیم مقابل استقلال خوزستان، بازیکنان حریف به داور مسابقه زیاد اعتراض می کردند.

محمد ستاری: بازیکنان استقلال خوزستان خیلی به داور اعتراض می کردند، قرار بود بیش از 15 درصد به اعضای تیم پرداخت گردد

محمد ستاری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره پیروزی 2 بر صفر پارس جنوبی جم مقابل استقلال خوزستان گفت: خدا را شکر همه چیز مطابق برنامه ما پیش رفت. در نیمه نخست گل اول را زدیم و پس از اخراج دو بازیکن حریف، نیمه دوم مسابقه کاملاً در اختیار ما بود. در این نیمه بازی را حفظ کردیم و منتظر زدن گل های بعدی بودیم که به این مهم رسیدیم. پرداخت 15درصد از قراردادهای بازیکنان پارس جنوبی لیگ برتر فوتبال| سرانجام روند ضعیف پارس جنوبی با شکست استقلال خوزستانِ 9نفره

وی درباره اظهارات کادر فنی تیم استقلال خوزستان که از قضاوت حسن اکرمی داور مسابقه بسیار گلایه داشتند، توضیح داد: اعتراض تیم حریف طبیعی است. شاید اگر ما هم شرایط آنها را داشتیم، به داوری اعتراض می کردیم، با این حال فکر می کنم اخطار داور به احمد آل نعمه و اخراج او درست بود، چون این بازیکن با بی احتیاطی روی بازیکن ما خطا کرد و مستحق دریافت کارت زرد بود. حمدی نژاد نیز به داور اعتراض کرد که از زمین اخراج شد.

مدافع تیم پارس جنوبی با اشاره به اعتراضات آبی پوشان خوزستانی اظهار داشت: در مجموع بازیکنان و اعضای کادر فنی استقلال خوزستان خیلی به داور اعتراض می کردند. پیش از اخراج دو بازیکن، یکی از بازیکنان استقلال خوزستان به خاطر اعتراض از داور اخطار گرفت و در نیمه دوم نیز دو بازیکن دیگر به همین خاطر، کارت زرد دریافت کردند. اگر اکرمی کمی سختگیرتر بود، می توانست بیشتر به بازیکنان استقلال خوزستان کارت زرد بدهد. تماشاگران هم وقتی می دیدند کادر فنی و بازیکنان تیم شان این قدر اعتراض می نمایند، تحت تأثیر قرار گرفتند و الفاظی را به کار بردند. این اتفاق طبیعی بود.

ستاری ضمن تشکر از طرفداران پارس که در استادیوم غدیر اهواز از این تیم حمایت کردند، به خبرنگاران گفت: از طرفداران مان تشکر می کنم که حدود 11 ساعت با اتوبوس در راه بودند و در حمایت از ما سنگ تمام گذاشتند.

وی درباره شرایط مالی باشگاه پارس جنوبی و واریز 15 درصد از قرارداد بازیکنان و کادر فنی پارس به حساب آنها گفت: شرایط مالی باشگاه خوب نیست و از ابتدای فصل با این مشکل روبرو بودیم. ما پیش از این دیدار با استقلال خوزستان هم امتیاز بودیم و این بازی برای ما حساس بود، به همین خاطر 15 درصد از قرارداد اعضای تیم را پرداخت کردند. قراربود بیش از این مبلغ را واریز نمایند و قول داده اند که در این هفته هم پرداختی داشته باشند. ان شاءالله رضاییان به قول های خود عمل کند. مدیرعامل باشگاه خیلی کوشش می نماید، اما تنهاست و کسی از او و باشگاه حمایت نمی نماید.

مدافع تیم فوتبال پارس جنوبی با ابراز رضایت از عملکرد خود در 9 هفته گذشته توضیح داد: خدا را شکر تا اینجای فصل، همه چیز خوب بوده است. در هفته های گذشته دیدارهای سختی داشتیم و با تیم هایی چون استقلال و سپاهان بازی کردیم. خودم نیز کوشش می کنم به روند فعلی خود ادامه دهم.

کادر فنی تیم ملی نشان داده که بازی های بازیکنان ایرانی در داخل و خارج از ایران را آنالیز می نماید. ستاری در مورد احتمال دعوت خود به تیم ملی با بیان این جمله گفت: صحبت هایی شده بود که به اردوی قبلی تیم ملی دعوت می شوم. کادر فنی تیم ملی، دو دیدار حساس پارس جنوبی مقابل استقلال و سپاهان را دیده بود و به دعوت به تیم ملی خوش بین بودم، اما این اتفاق رخ نداد، با این حال ناامید نیستم و برای رسیدن به تیم ملی کوشش می کنم. جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 اسفند 1397 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 31

به "محمد ستاری: بازیکنان استقلال خوزستان خیلی به داور اعتراض می کردند، قرار بود بیش از 15 درصد به اعضای تیم پرداخت گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمد ستاری: بازیکنان استقلال خوزستان خیلی به داور اعتراض می کردند، قرار بود بیش از 15 درصد به اعضای تیم پرداخت گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید