مدیرعامل نفت مسجدسلیمان: طرفداران استقلال به بازیکنان تیم شان اعتراض کردند، از کجا معلوم شکستن شیشه اتوبوس کار آنها نیست؟!

به گزارش مرجع مقالات، مهران نصیریان دوست، مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان اعتقاد دارد حمله به اتوبوس تیم فوتبال استقلال ممکن است کار طرفداران این تیم باشد.

مدیرعامل نفت مسجدسلیمان: طرفداران استقلال به بازیکنان تیم شان اعتراض کردند، از کجا معلوم شکستن شیشه اتوبوس کار آنها نیست؟!

مهران نصیریان دوست در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره تساوی یک - یک تیم های فوتبال نفت مسجدسلیمان و استقلال گفت: می توانستیم در این بازی پیروز شویم، اما فوتبال غیرقابل پیش بینی است. به هرحال بازی مقابل تیمی چون استقلال سخت است، اما بازیکنان با تمام توان بازی کردند. هدف مان کسب پیروزی بود، اما تساوی نتیجه ای عادلانه بود.

چیزی از استقلال کم نداشتیم و می توانستیم پیروز شویم

وی ضمن تمجید از طرفداران تیم نفت مسجدسلیمان توضیح داد: از تماشاگران تیم مان به خاطر حمایت بی دریغ از نفت تشکر می کنم. بازیکنان و کادر فنی هم عملکرد بسیار خوبی مقابل استقلال داشتند و شاهد دیداری جوانمردانه بودیم. ما چیزی از استقلال کم نداشتیم و می توانستیم به رجحان برسیم.

اکبریان نمره قابل قبولی گرفت

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان درباره اعتراض استقلالی ها به قضاوت محمدرضا اکبریان اعلام نمود: ما بحثی در داوری نداریم، چون معتقدیم داور هم یک انسان است و امکان دارد اشتباهاتی داشته باشد. با احترامی که برای جامعه داوری قائل هستیم، همواره نظر آنها برای ما محترم است. داوران شاید ناخواسته اشتباهاتی مرتکب شوند، اما عمدی در آن نیست و هیچ داوری حاضر نمی گردد اعتبارش را زیر سؤال ببرد. ما اعتراضی به داور نداشتیم و فکر می کنم اکبریان نمره قابل قبولی گرفت. قضاوت او در مجموع عادلانه بود.

مشغول آنالیز موضوع حمله به اتوبوس استقلال هستیم

نصیریان دوست در واکنش به فیلم منتشر شده توسط باشگاه استقلال درباره حمله به اتوبوس شاگردان استراماچونی به خبرنگاران گفت: من آن موقع در استادیوم نبودم، اما مشغول آنالیز موضوع هستیم. تا زمانی که در استادیوم بودم، بازی در سلامت کامل برگزار گردید و کوچک ترین حاشیه ای نداشت، اما هر ادعایی وجود دارد، قابل آنالیز است.

استادیوم شهیدبهنام محمدی اشکالاتی از لحاظ ساختارهای امنیتی دارد

وی در خصوص ادعای باشگاه استقلال مبنی بر اینکه نماینده یگان ویژه در جلسه پیش از مسابقه معتقد بود استادیوم شهیدبهنام محمدی از نظر امنیتی آماده برگزاری بازی نیست، بیان نمود: این استادیوم در مرکز شهر مسجدسلیمان قرار گرفته است و کنار مناطق مسکونی و بانک هاست. شاید یگان ویژه موضوع را از ابعاد امنیتی آنالیز می نماید. استادیوم شهیدبهنام محمدی 108 سال پیش ساخته شده است و شاید از لحاظ ساختارهای امنیتی اشکالاتی را دارا بوده و استاندارد های لازم را نداشته باشد.

استادیوم ما یکی از امن ترین استادیوم های کشور است

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان با اشاره به امنیت استادیوم خانگی تیمش گفت: نفت از سال 1388 در لیگ دسته اول حضور داشت و به جز سال جاری، دو فصل دیگر در لیگ برتر بوده است. اگر شرایط برگزاری مسابقات وجود نداشت، چرا تمام بازی های خانگی نفت در استادیوم شهیدبهنام محمدی برگزار گردید؟ این استادیوم یکی از امن ترین استادیوم های کشور است. حتی در استادیوم های شهرهای اصفهان، تبریز یا استادیوم آزادی اتفاقاتی افتاد که فدراسیون با آن برخورد کرد، اما پای کسی در مسجدسلیمان به چمن استادیوم باز نشد.

طرفداران نفت مسجدسلیمان فقط برای تشویق تیم خود وارد استادیوم می شوند

نصیریان دوست با تمجید از طرفداران تیم نفت مسجدسلیمان توضیح داد: ما از طرفداران فهیمی برخوردار هستیم و امنیت کامل در استادیوم بهنام محمدی برقرار است. معتقدم جامعه ورزشی مسجدسلیمان و طرفداران تیم نفت، فوتبال را می فهمند و تنها برای تشویق تیم محبوب خود به استادیوم می آیند. حال ممکن است اتفاقاتی رخ دهد و بعضی تماشاگرنماها حرکات زشتی انجام دهند.

طرفداران استقلال به بازیکنان تیم شان اعتراض کردند، از کجا معلوم شکستن شیشه اتوبوس کار آنها نیست؟!

وی با اشاره به حضور طرفداران تیم استقلال در استادیوم و اینکه ممکن است تخلفات از سوی آنها سر زده باشد، اعلام نمود: از کجا معلوم است که طرفداران استقلال شیشه اتوبوس این تیم را نشکستند؟! مگر روی پیشانی طرفدار متخلف نوشته شده بود که متعلق به تیم نفت است؟! ما به طرفداران استقلال صندلی دادیم و 400 تماشاگر این تیم در استادیوم بودند. طرفداران استقلال پس از تساوی بازی، خیلی به بازیکنان تیم خود اعتراض داشتند و حتی آنها را بی غیرت خطاب کردند.

اگر اتفاقی اتفاق افتاده، به خاطر این بوده که استقلال نتوانست انتظارات تماشاگران را برآورده کند

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه طرفداران این تیم مسئله ای ایجاد نکردند، گفت: نیروهای امنیتی گزارشی به باشگاه ارسال نکرده اند و اگر اتفاقی هم اتفاق افتاده، به خاطر این بوده که استقلال نتوانسته انتظارات طرفدارانش را برآورده کند. این حاشیه ها هم احتمالاً نشانه اعتراض تماشاگران استقلال بوده است.

بازیکنان استقلال به جای استقبال از درخواست طرفدار، او را از رختکن بیرون انداختند!

نصیریان دوست در خصوص درگیری یکی از طرفداران نفت با جواد زرینچه، سرپرست تیم استقلال گفت: من آنجا نبودم که بخواهم قضاوت کنم، اما شنیده ها حاکی از آن است که یک نفر از طرفداران درخواست کرد که فرزندش به رختکن تیم بیاید و با بازیکنان این تیم عکس بگیرد. استقلال یکی از تیم های محبوب کشور است، اما بازیکنان این تیم به جای اینکه از درخواست این پدر استقبال نمایند، او را از رختکن بیرون انداختند! او ناراحت بود و می گفت بازیکنان استقلال باید از او و فرزندش عذرخواهی نمایند.

بازیکنان ما با طرفداران عکس یادگاری می گیرند

وی درباره نامعقول بودن درخواست طرفدار نفتی ها توضیح داد: فوتبال ورزش بسیار محبوبی است و از پیرمرد تا بچه ها می توانند آن را نقد نمایند. اگر دوست داشتن در کار نباشد، پس فوتبال برای چیست؟ تمام شوق و ذوق این کودک این بود که با بازیکنان استقلال عکس بگیرد. بازیکنان ما با طرفداران عکس می گیرند و سوشا مکانی هم با ده ها نفر عکس یادگاری گرفت. این ها باید اخلاق را رعایت نمایند، چون در سردر باشگاه ها همواره نام فرهنگی - ورزشی ثبت می گردد.

مکانی به بازی با سپاهان می رسد

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان راجع به مشکل صدور ITC سوشا مکانی اعلام نمود: ITC سوشا تا یکی دو روز دیگر و تا قبل از بازی هفته چهارم با سپاهان صادر می گردد و به این بازی می رسد. مکانی از لحاظ بدنی آماده است و مشکل فنی ندارد. پس از او بعید می دانم بازیکن جدیدی جذب کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 مهر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 332

به "مدیرعامل نفت مسجدسلیمان: طرفداران استقلال به بازیکنان تیم شان اعتراض کردند، از کجا معلوم شکستن شیشه اتوبوس کار آنها نیست؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل نفت مسجدسلیمان: طرفداران استقلال به بازیکنان تیم شان اعتراض کردند، از کجا معلوم شکستن شیشه اتوبوس کار آنها نیست؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید