مربی پرسپولیس دریافت طلب خود را تایید کرد

به گزارش مرجع مقالات، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، بنا بر اعلام امیر علی حسینی، سرتن چوک روز گذشته با ارسال نامه ای به فیفا دریافت مطالبات خود از باشگاه پرسپولیس را اعلام نمود و باشگاه پرسپولیس نیز متعاقباً خواهان اعلام رسمی بسته شدن این پرونده از سوی فیفا شد.

مربی پرسپولیس دریافت طلب خود را تایید کرد

مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس در این ارتباط بیان کرد: با اقدام های انجام شده قرار بود سرتن چوک طلب خود از پرسپولیس را از محل درآمدهای باشگاه نزد فیفا تسویه کند. این اتفاق روز گذشته پس از طی شدن روال کار در فیفا، رخ داد و مطالبه دستیار برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس با توجه به حکم صادره از سوی کمیته مشخص شرایط، به وی پرداخت شد.

مربی پیشین سرخپوشان ایران، در پی این مساله در نامه ای که روز گذشته برای فیفا ارسال کرد، دریافت مطالبه خود از پرسپولیس، به وسیله فیفا را خاطرنشان کرد.

در این ارتباط باشگاه پرسپولیس نیز نامه ای را برای فدراسیون جهانی فوتبال ارسال کرد و در آن ضمن تشکر از فیفا به دلیل همکاری و یاری برای تسویه این تعهدات اقتصادی با توجه به مشکل انتقال پول، خواهان آن شد که مختومه شدن این پرونده به صورت رسمی به باشگاه ابلاغ شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 آذر 1399 بروزرسانی: 22 آذر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 1295

به "مربی پرسپولیس دریافت طلب خود را تایید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی پرسپولیس دریافت طلب خود را تایید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید