مقاله: ساحل تاماریندو (Tamarindo) کاستاریکا

به گزارش مرجع مقالات، مسافران ممکن است دوچرخه ای را در طول روز اجاره کنند تا فقط به گشت و گذار بپردازند، یا بعدازظهر را با به اشتراک گذاشتن داستان های سفر همراه با نوشیدنی با کیفیت خوب در شرکت تولید نوشیدنی Volcano سپری کنند. با داشتن چند فروشگاه مواد غذایی مختلف، پیک نیک در سواحل خلوت جنوب یک انتخاب خوب است.

مقاله: ساحل تاماریندو (Tamarindo) کاستاریکا

موج سواران پیشرفته می توانند از تاماریندو به عنوان نقطه پرش استفاده کنند تا به سواحل چالش برانگیزی مانند Playa Grande در شمال یا Playas Avellanas، Langosta و Negra در جنوب بروند.

تاماریندو شهر موج سواری است، بنابراین اگر هنوز موج سواری را یاد نگرفته اید، این مکان برای شروع خوب است. رقابت قیمت های آموزش را پایین نگه می دارد. شرایط مناسب را برای یادگیری در اینجا فراهم است.

تاماریندو در یکی از خشک ترین مناطق کاستاریکا واقع شده است. حتی در اینجا شاهد رشد برخی از کاکتوس ها خواهید بود، اما فراموش نکنید که این مناطق هنوز هم مناطق گرمسیری هستند. خشک ترین ماه ها با زمستان های آمریکای شمالی و اروپا همزمان می شود، snowbird ها بین دسامبر و آوریل زیاد میشوند.

برای خانواده، میتوانید از زمین مینی گلف بازدید کنید یا از طریق یکی از اپراتورهای اطراف اسب سواری، ATV، زیپ لاین یا تور قایق رودخانه ای ترتیب دهید. علاقه مندان به خرید می توانند یک روز گشت و گذار در بسیاری از بوتیک ها، مغازه ها و کیوسک ها را داشته باشند. کسانی که تمایل به استراحت دارند می توانند یک روز را در مرکز آبگرم لذت ببرند.

منبع مقاله: ساحل تاماریندو (Tamarindo) کاستاریکا

انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 1828

به "مقاله: ساحل تاماریندو (Tamarindo) کاستاریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: ساحل تاماریندو (Tamarindo) کاستاریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید