هیات مدیره پرسپولیس به دیدار وزیر ورزش می رود

به گزارش مرجع مقالات، به گزارش خبرنگاران، باشگاه پرسپولیس با وجود شانس بالای تیمش در نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر برای رسیدن به چهارمین قهرمانی متوالی با مسائل مدیریتی زیادی دست و پنجه نرم می کند.

هیات مدیره پرسپولیس به دیدار وزیر ورزش می رود

سرخ ها که پس از کناره گیری محمدحسن انصاریفرد از مدیرعاملی توسط مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه اداره می شوند با بدهی های سنگین مالی به بازیکنان و مربیان خارجی پیشین خود روبرو شده و حتی توان پرداخت مطالبات فصل جاری اعضای تیم را ندارند.

این مسائل در حالی ادامه دارد که هیات مدیره سه نفره سرخ ها تصمیم به فسخ قرارداد خود با کارگزار رسمی پرسپولیس که قصد درآمدزایی از برند این تیم را داشت گرفت.

مهدی رسول پناه، مهرداد هاشمی و علی رغبتی پس از فسخ قرارداد با کارگزاری آتیه داده پرداز قصد دارند در هفته جاری جلسه ای را با وزیر ورزش قرار داده تا مسعود سلطانی فر را در جریان آخرین شرایط این باشگاه قرار دهند.

در این نشست قرار است ضمن بررسی دوباره فسخ قرارداد پرسپولیس با حامی مالی خود درباره عقد قرارداد با اسپانسر جدید صحبت شود.

ضمن اینکه گفته می شود وزیر ورزش قصد دارد درباره حضور چند گزینه جدید در هیات مدیره نیز با آنها صحبت کند.

هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با دو اسپانسر وارد مذاکرات جدی شده تا بتواند قراردادی بلندمدت با آنها به امضا برساند.

شایان ذکر است رسول پناه و هاشمی که این روزها تمام امور اداری باشگاه را پیگیری می کنند سراغ یکی از حامیان مالی ابتدای فصل خود که اقدام به پرداخت هفت میلیارد تومان بابت دریافت حق پخش بلیت فروشی کرده بود رفتند. آنها که هرگز نتوانستند بلیت فروشی را برای پرسپولیس در فصل جاری انجام دهند اقدام به شکایت از پرسپولیس کردند تا به اصل پول خود برسند.

با این حال هیات مدیره باشگاه قصد دارد توافق جدیدی را رقم زده تا بتوانند ضمن دریافت پول از آنها رضایت طرف قرارداد را برای بازپس گیری شکایت جلب کنند.

باید دید ظرف روزهای آینده چه اتفاقاتی در هیات مدیره پرسپولیس و عقد قرارداد این باشگاه با حامی مالی جدید خود رقم می خورد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 947

به "هیات مدیره پرسپولیس به دیدار وزیر ورزش می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیات مدیره پرسپولیس به دیدار وزیر ورزش می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید