هیچ توقف و حبس گازی در سال 99 رخ نداد

به گزارش مرجع مقالات، تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران با تأکید بر اینکه در سال 99 هیچ توقف و حبس گازی به ویژه در زمستان رخ نداد، گفت اکنون روزانه 850 میلیون مترمکعب گاز طبیعی به مبادی مصرف منتقل می گردد.

هیچ توقف و حبس گازی در سال 99 رخ نداد

به گزارش شرکت ملی گاز ایران، مهدی جمشیدی دانا، در آیین معارفه سرپرست جدید منطقه 7 عملیات انتقال گاز و بازدید از این منطقه با اشاره به افزایش فراوری روزانه 60 میلیون مترمکعب گاز طبیعی در کشور اظهار کرد: تأسیسات تقویت فشار گاز در فصل زمستان با همه توان و با به کارگیری توربین های یدک در عملیاتی بودند که خوشبختانه این خطرپذیری عبور پیروز از فصل سرد سال را به همراه داشته است.

وی با اشاره به انتقال روزانه 850 میلیون مترمکعب گاز به مبادی مصرف، اضافه نمود: در مناطق سردسیر کشور مانند منطقه 7 عملیات انتقال گاز، همچنین در مناطق گرمسیر، با توجه به شرایط ویژه شیوع ویروس کرونا، همکاران ما در مناطق ده گانه با کوششی مضاعف در خدمت رسانی به مردم کشور کوشا بودند.

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران در بخش دیگری از سخنان خود، به نقش مهم و راهبردی منطقه 7 عملیات در انتقال مستمر و ایمن گاز طبیعی به استان های سردسیر غرب کشور اشاره و توضیح داد: این منطقه افراد توانمند، مستعد و کوششگر با جوشش درونی دارد که به نحو مطلوبی در حال فعالیت هستند.

جمشیدی دانا در انتها با قدردانی از کوشش ها و خدمات امین عبادی در دوران تصدی مسئولیت در این منطقه عملیاتی، با معرفی مهدی زارع به عنوان سرپرست منطقه 7 عملیات انتقال گاز از وی به عنوان فردی متخصص و باتجربه یاد کرد و گفت: امیدواریم با همت، همکاری، همدلی و انسجام بیش از پیش کارکنان منطقه 7 عملیات انتقال گاز صندلی ویژه این منطقه در سطح شرکت انتقال گاز ایران بیش از پیش ارتقا یابد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 7 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 1562

به "هیچ توقف و حبس گازی در سال 99 رخ نداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ توقف و حبس گازی در سال 99 رخ نداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید