واکنش چمران به انتشار فایل صوتی جنجالی

به گزارش مرجع مقالات، مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران به فایل صوتی منتشر شده از او در مورد تهدید اعضای شورای شهر در انتخاب شهردار تهران واکنش نشان داد.

واکنش چمران به انتشار فایل صوتی جنجالی

به گزارش جماران، رئیس شورای شهر تهران در واکنش به انتشار فایل صوتی در مورد تهدید اعضای شورای شهر در انتخاب شهردار تهران، گفت:چیزهایی که نوشته شده واقعی نیست و گمان و حدس بوده و از آن مسأله ناراحت شدم. ناراحتی من از تماشا خبری بود که تنظیم شده و نمی دانم چه طور منعکس شده است.

مهدی چمران در مورد فایل صوتی منتشر از نخستین جلسه شورای شهر تهران، گفت: قرار ما این بود که تعداد آراء و اسامی گفته نگردد و چیزهایی که گفته شده واقعی نیست. آن خبر بدجور و جهت دار نتظیم شده و اولش هم انقلابی و غیرانقلابی گفته اند. من از این تنظیم خبر نگران شدم؛ خبرگزاری های رسمی هم این کار را نکردند و نمی دانم چه کسی انجام داده است. این خبر حرفه ای و منصفانه تنظیم نشده و باید درست تنظیم می شد.

رئیس شورای شهر تهران بعلاوه در مورد تهدیدهایی که در فایل صوتی منتشر شده نقل می گردد، تأکید کرد: تهدید به آن شکل نبوده و مثلا می گفتند تو به این رأی بده. آخرش گفتیم همه سر جای خودشان بنشینند و خوشبختانه همه سر جای خودشان نشستند. بنابر این کسی رأی کسی را ندیده است. صندوقی را در یک گوشه گذاشته بودیم و اعضای شورا به آنجا می رفتند و رأی خود را می نوشتند و به صندوق می انداختند.

وی اضافه کرد: چیزهایی که نوشته شده واقعی نیست و گمان و حدس بوده و از آن مسأله ناراحت شدم. ناراحتی من از تماشا خبری بود که تنظیم شده و نمی دانم چه طور منعکس شده است.

لازم به ذکر است که ظهر امروز فایل صوتی از چمران منتشر شده بود مبنی بر اینکه وی از اعمال نفوذ بعضی نهادها و شخصیت ها در معرفی زاکانی به اسم شهردار تهران انتقاد نموده است.

منبع: فرارو
انتشار: 19 مرداد 1400 بروزرسانی: 19 مرداد 1400 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 1737

به "واکنش چمران به انتشار فایل صوتی جنجالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش چمران به انتشار فایل صوتی جنجالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید