پرسپولیس از شرایط فعلی متضرر شده است، در تلویزیون شفاف سازی می کنم

به گزارش مرجع مقالات، محمد حسن انصاری فرد در گفت و گو با سایت باشگاه پرسپولیس گفت: بلیت فروشی اینترنتی مسابقات لیگ برتر با چالش هایی همراه بوده که تا حدودی به واسطه اینکه اولین بار در کشور با کوشش و پیگیری مسوولان انجام می گردد طبیعی است اما در بعضی موارد شاهد اتفاقاتی هستیم که منجر به متضرر شدن طرفداران پرسپولیس به عنوان پرطرفدارترین تیم آسیا هستیم.

پرسپولیس از شرایط فعلی متضرر شده است، در تلویزیون شفاف سازی می کنم

مدیرعامل پرسپولیس ادامه داد: به عنوان نمونه زمان بلیت فروشی در تهران و بازی های پرسپولیس ساعت هشت صبح به اتمام می رسد اما در بعضی شهرها حتی تا زمان آغاز مسابقه یا یکی دو ساعت قبل از مسابقه در حال اجرا است. این قبیل تصمیمات می بایست با دستورالعمل های سازمان لیگ و پیگیری های جدی یکسان سازی شده و هیچ تفاوتی وجود نداشته باشد اما متاسفانه محدودیت هایی برای زمان بلیت فروشی در تهران وجود دارد که عملا منجر به متضرر شدن تیم های تهرانی شده است.

انصاری فرد همچنین گفت: متاسفانه به رغم تاکید بر بلیت فروشی اینترنتی در بعضی بازی ها و ورزشگاه ها شاهد بلیت فروشی کاغذی یا ورود به ورزشگاه ها بدون بلیت اینترنتی هم بوده ایم. این مصداق شاخص منتفع شدن بعضی تیم ها از شرایط خاص است و باید جلوی آن گرفته شده و حتی یک نفر هم نتواند در هیچ ورزشگاهی بدون بلیت اینترنتی وارد ورزشگاه گردد.

انصاری فرد توضیح داد: ایمان دارم اگر پرسپولیس از این شرایط بهره مند بود و بعضی تیم ها نبودند اکنون هجمه سنگینی علیه پرسپولیس ایجاد شده و اتهامات زیادی به تیم پرسپولیس وارد نموده بودند. ما اما طبق مستندات موجود این مسائل را مطرح می کنیم و اگر لازم باشد مستندات را در همه زمینه هایی که پرسپولیس متضرر و بعضی تیم ها منتفع شده اند منتشر هم خواهیم کرد. ما هر چند گاهی اعتراض خود را در رسانه ها یا مکتوب به مسوولان ارائه نموده ایم ولی انصافا نهایت تعامل را داشته ایم و انتظار داریم جلوی تضییع مکرر حق یک باشگاه بزرگ در زمینه های مختلف گرفته گردد.

وی یادآور شد: در همه جای جهان برای جذب تماشاگر برنامه ریزی می گردد اما تصمیمات و محدودیت ها عملا شرایطی را فراهم آورده که طرفداران پرسپولیس نمی توانند در بسیاری از بازی ها تماشاگر بازی تیم محبوب خود باشند. به عنوان نمونه در برنامه ریزی مسابقات متاسفانه شاهد هستیم که تیم پرسپولیس در کل فصل فقط در دو بازی خانگی خود امکان بازی در روز تعطیل را دارد در حالی که بعضی تیم ها و رقبا چهار پنج برابر بیشتر از پرسپولیس بازی های خانگی شان در روز تعطیل برگزار می گردد و همین تیم ها هم در نحوه بلیت فروشی، اشتباهات داوری و بعضی مسایل دیگر منتفع و در نقطه مقابل تیم پرسپولیس طبق مستندات موجود متضرر شده است. ما با ارایه مستندات از سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال درخواست خواهیم کرد این رویه تغییر نموده و شرایط برابری برای رقابت ایجاد گردد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس توضیح داد: طرفداران هوشیارانه همه مسایل را رصد می نمایند و در بسیاری موارد نکته سنجی های این عزیزان برای ما راهگشا و تصمیم ساز بوده. این دقت نظرها جای تقدیر بسیار دارد. ما پیشنهادات سازنده و موثر و قابل اجرای آنها را با جان و دل خریداریم، برآورده کردن انتظارات آنها و دفاع از حق و حقوق تضییع شده باشگاه و تیم پرسپولیس هم وظیفه ماست و قطعا در این راستا تمام کوشش خود را خواهیم کرد و ایمان داریم پرسپولیس با حمایت همه جانبه آنهاست که می تواند روزهای خوب را تکرار کند. طرفداران عزیز که انتظار دارند باشگاه جدی و محکم به دفاع از حق پرسپولیس بپردازد شکیبا باشند و ایمان داشته باشند اگر شاهد تداوم بعضی اتفاقات در زمینه متضرر شدن پرسپولیس و منتفع شدن بعضی تیم ها باشیم آنوقت با مستندات در یک برنامه تلویزیونی شفاف سازی خواهیم کرد.

انصاریفرد در سرانجام گفت: دفاع از حق پرسپولیس، طرفداران میلیونی اش و کادر فنی و بازیکنان که زحمت می کشند کمترین وظیفه ماست و طرفداران، پیشکسوتان محترم، اعضای سخت کوش تیم و تک تک اعضای خانواده بزرگ پرسپولیس هم مطمئن باشند بنده هم در عین تعامل و کوشش برای حل و فصل چالش ها در آرامش و جلوگیری از بروز تنش فردی نیستیم در این زمینه ها کوتاهی کنم و اگر ببینم این روند ادامه دارد حسب وظیفه حقایق موجود را با مستندات اعلام خواهم کرد؛ کما اینکه تاکنون گفته ام که پرسپولیس تا چه حد متضرر شده و چه فشارهای ناروایی بعد از فتح هفت جام متوالی به این تیم محبوب وارد شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 آذر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 475

به "پرسپولیس از شرایط فعلی متضرر شده است، در تلویزیون شفاف سازی می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس از شرایط فعلی متضرر شده است، در تلویزیون شفاف سازی می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید