پیروزی سپاهان مقابل پیکان، شکست ذوب آهن برابر سایپا، توقف گل گهر مقابل آلومینیوم، تساوی نساجی برابر ماشین سازی

به گزارش مرجع مقالات، خبرگزاری خبرنگاران- از بازی های هفته یازدهم لیگ برتر، دو تیم سپاهان و پیکان به ملاقات یکدیگر رفتند، ملاقاتی که در نهایت با حساب دو بر یک به سود تیم میزبان به سرانجام رسید

پیروزی سپاهان مقابل پیکان، شکست ذوب آهن برابر سایپا، توقف گل گهر مقابل آلومینیوم، تساوی نساجی برابر ماشین سازی

به گزارش خبرنگاران، پیکان و سپاهان دو هم امتیازی در جدول رده بندی بودند و به همین دلیل سه امتیاز این بازی می توانست به کار هر دو تیم بیاید و در نهایت این سپاهانی ها بودند که توانستند همه امتیازات بازی را به حساب خود بزنند. آنها در این بازی بیشتر از حریف خود توپ و میدان را در اختیار داشتند و به بی انصافی نیست اگر بگوییم استحقاق این پیروزی خانگی را در نمایش هر دو نیمه خود نشان دادند.

پیکان یک بار بعد از پذیرش گل، به بازی برگشت اما زور سپاهان و ستاره های این تیم خیلی بیشتر از پیکان بود. سجاد شهباززاده را باید مرد اول این بازی دانست. یک گل و یک پاس گل، نقش مهاجمی که طرفداران سپاهان سال قبل دوستش نداشتند را در پیروزی امروز محرم، از همواره پر رنگ تر کرد.

- رحمان رضایی و تیمش یک بازی دیگر را باختند. این بار در آخرین ثانیه ها... ناکامی پشت ناکامی و بدشانسی پشت بدشانسی قصه ذوب آهن شده است. تیم اصفهانی که هفته قبل دقیقه 95 گل خورده بود، این بار دقیقه 94 گل خورد و باخت!

در چارچوب رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور و در هفته یازدهم بازی ها، سایپا و ذوب آهن به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه 2 بر 1 به سود سایپا به انتها رسید. فریبرز گرامی ابتدا برای سایپا گلزنی کرد و در ادامه در دقیقه 88 وحید محمد زاده پیروز شد بازی را به تساوی بکشاند اما در دقیقه 94 سایپا گل فزونی را زد. با این نتیجه، سایپا 13 امتیازی شد و چند پله ای در جدول صعود کرد و ذوب آهن 7 امتیازی ماند. شاگردان رحمان رضایی 7 تساوی داشته اند، 4 شکست و صفر پیروزی.

- نساجی و ماشین سازی از ساعت 15 به مصاف هم رفتند که این ملاقات با تساوی انتها یافت. تیم های نساجی و ماشین سازی در چارچوب رقابت های لیگ خلیج فارس به مصاف هم رفتند که این ملاقات در نهایت با نتیجه یک بر یک به انتها رسید. با این نتیجه نساجی با 9 امتیاز در صندلی دوازدهم جدول نهاده شد و ماشین سازان هم همچنان با کسب 4 امتیاز در انتهای جدول حضور دارند.

- آلومینیوم اراک و گل گهر سیرجان در چارچوب لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این ملاقات با تساوی بدون گل انتها یافت.

دقیقه 85: ضربه استثنایی میثم آقایی با واکنش فوق العاده حقیقی به بیرون رفت

دقیقه 76: گادوین منشا پشت مدافعان آلومینیوم صاحب توپ شد که ضربه سر او با عبور از روی دستان پورحمیدی و قبل از ورود به دروازه توسط امیرمحمد هوشمند به کرنر زده شد.

دقیقه 61: شوت روی پای خبرنگارانکیا از میانه زمین پس از برخورد به علیرضا علیزاده با اختلاف کمی از روی دروازه گل گهر به کرنر رفت.

دقیقه 52: سانتر زنده روح از روی کرنر سمت راست زمین و ضربه سر خطرناک سهرابیان را پورحمیدی جمع کرد.

دقیقه 22: ضربه ایستگاهی مصطفی احمدی به دیوار دفاعی بازیکنان گل گهر اصابت کرد و در ادامه ضربه آکروباتیک مهاجم آلومینیوم به حقیقی رسید.

دقیقه 18: حامد پاکدل سمت چپ زمین صاحب توپ شد که حرکت در عرض و شوت محکم او با اختلاف زیادی از دروازه گل گهر به اوت رفت.

دقیقه 2: شوت سعید صادقی از پشت محوطه جریمه پس از برخورد به توکلی دفع شد و دوباره به هافبک گل گهر رسید که این بار شوت او را پورحمیدی دراختیار گرفت.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 27 بهمن 1399 بروزرسانی: 27 بهمن 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 1420

به "پیروزی سپاهان مقابل پیکان، شکست ذوب آهن برابر سایپا، توقف گل گهر مقابل آلومینیوم، تساوی نساجی برابر ماشین سازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروزی سپاهان مقابل پیکان، شکست ذوب آهن برابر سایپا، توقف گل گهر مقابل آلومینیوم، تساوی نساجی برابر ماشین سازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید