اخبار اقتصادی

کلاهبرداری 10 میلیاردی با رمالی در فضای مجازی

یک رمال در استان هرمزگان با فریب شهروندان و رمالی در فضای مجازی، مبلغ 10 میلیارد ریال کلاهبرداری کرد که با کوشش های پلیس استان شناسایی و دستگیر شده است.

30 دی 1398

توجه به حقوق معلولین بیانگر مترقی بودن مدیریت شهری است

خبرنگاران/یزد رییس کمیسیون خدمات و محیط زیست شهری یزد گفت: اگر اقدامی در مناسب سازی محیط شهری و برگزاری جشنواره انجام شد، در سایه وحدت ، همدلی و همراهی مسوولان استان است زیرا همواره در سایه وحدت شاهد پیشرفت های خوبی در زمینه های مختلف هستیم.

30 دی 1398

برگزاری دور دوم تبادل نظر های وزیران امور خارجه ایران و عمان

دور دوم مصاحبه های وزیران امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و عمان هم اکنون در محل وزارت امور خارجه عمان در حال برگزاری است.

30 دی 1398

جهانگیری: ماهیت ایران در خطر است

جهانگیری با بیان اینکه آمریکایی ها نفت، پتروشیمی، فلزات، بانک و کشتی رانی ایران را تحریم کرده اند گفت اما اقتصاد ایران سرپا ایستاده است، گفت: امروز ماهیت ایران در خطر است.

29 دی 1398

واکنش هند به حمایت ترکیه و مالزی از مسلمانان کشمیری

در پی حمایت سران ترکیه و مالزی از مسلمانان کشمیری دولت هند در کوشش است واردات کالا از این دو کشور را کم کند.

29 دی 1398

نیکوکار اسرارآمیزی که بدهی افراد فقیر را پرداخت می نماید

با دیدن این ویدئو مشاهده خواهید کرد که همچنان افراد نیکوکاری وجود دارند که تمایلی به شناخته شدن ندارند.

25 دی 1398

نظر وزیر راه درباره ساخت واحد های مسکونی 20 تا 30 متری در تهران ، صنعتی سازی موجب کاهش اتلاف انرژی در ساختمان ها می گردد

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه به هیچ وجه سیاست فراوری واحد های مسکونی 30 متری در تهران را نداریم، گفت: قیمت مسکن متاثر از سایر مؤلفه های کشور است و ما همیشه به دنبال رونق موتور محرک بخش مسکن هستیم.

23 دی 1398

اختصاص حدود 55 درصد بودجه جاری، افتتاح ساختمان پروین اعتصامی تا دهه فجر

رییس دانشگاه خوارزمی از افتتاح ساختمان پروین اعتصامی این دانشگاه تا دهه فجر اطلاع داد و گفت: حدود 7 میلیارد تومان اعتبار صرف این پروژه شده است.

22 دی 1398

کوشش دهلی نو برای تداوم واردات نفت ایران به رغم کارشکنی شرکت های بیمه ای غرب

خبرنگاران: معاون وزیر نفت هند اعلام نمود دهلی نو در واکنش به خودداری شرکت های غربی از ارائه خدمات بیمه اتکایی به پالایشگاه های هندی واردکننده نفت ایران در حال آنالیز اختصاص بودجه ای مستقل در این زمینه است.

21 دی 1398

ملاقات اردوغان با امیر قطر در دوحه

رئیس جمهور ترکیه که به قطر سفر نموده با شیخ تمیم ملاقات و گفت وگو کرد.

21 دی 1398

لیزینگ به یاری فروش شرکت های دانش بنیان آمد

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، فن بازار ملی ایران برای یاری به حل مشکل فروش شرکت های خلاق و دانش بنیان ایجاد شده است و در این راستا تسهیلات طرح لیزینگ محصولات دانش بنیان و فناور با هدف یاری به توسعه بازار شرکت های فناور...

14 دی 1398

نمایشگاه لباس ها و دست بافته های سنتی روسیه در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران

نمایشگاه لباس ها و دست بافته های سنتی روسیه، صبح روز 19 آبان هم زمان با روزهای فرهنگی روسیه در ایران در تالار آبی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران افتتاح شد.

13 دی 1398

رادارساز می شویم، تحریم،کیفیت تجهیزات ساخت داخل را افزایش داد

سیاوش امیرمکری در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه در بخش زیرساخت های فرودگاهی توانسته ایم با استفاده از توان داخلی با بخش زیادی از مسائل ناشی از تحریم مقابله کنیم، گفت: خوشبختانه مشاوران و پیمانکاران توانسته اند بخش زیادی از نیازهای ما را در حوزه...

11 دی 1398

تهدید رهبر ملی گرای اسکاتلند برای انتقام از شرکت های هوادار اتحاد با انگلیس

خبرنگاران: یکی از رهبران ملی گرای اسکاتلند هشدار داد که اسکاتلند مستقل از شرکت ها و کسب و کارهایی که از اتحاد این کشور با انگلیس حمایت می نمایند انتقام خواهد گرفت.

10 دی 1398

زنانی که در قصه ها روایت می شوند

از مرضیه کهرانی، نویسنده رمان کرانه ناپدید و مجموعه داستان بالاتر از موج ها درباره نقش زنان در ادبیات معاصر ایران پرسیده و او با مقایسه ای که بین زنان رمان همسایه ها نوشته احمد محمود و زنان رمان عادت می کنیم نوشته زویا پیرزاد انجام داده، کوشیده تا به...

9 دی 1398

خروج امریکا از پیمان پاریس

وظیفه اخلاقی ما حکم می کند هشدار دهیم، مردم جهان در میان بی توجهی دولت ها، با تهدید فاجعه بار افزایش گازهای گلخانه ای روبرو هستند. این بیانیه ای بود که 11 هزار دانشمند از 153 کشور جهان روز سه شنبه در مجله بیوساینس آن هم درست چند ساعت پس از رسیدن نامه دونالد...

6 دی 1398

روابط ایران و چین استراتژیک است

خبرنگاران:رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ما بر توسعه روابط با چین اهتمام داریم و معتقدیم روابط با چین روابطی استراتژیک است.

5 دی 1398

چین: اجازه نمی دهیم در جی20 درباره مساله هنگ کنگ بحث گردد

خبرنگاران آنلاین:معاون وزیر خارجه چین دوشنبه سوم تیر گفت، پکن اجازه نخواهد داد تا کشورهای گروه بیست درباره مساله هنگ کنگ در نشست آینده صحبتی به میان آورند.

5 دی 1398

جدیدترین موضع گیری حزب الله لبنان درباره اعتراضات لبنان

به گزارش خبرنگاران به نقل از المنار، نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان گفت: بدترین صحنه ای که دیدیم این بود که بعضی مفسدان موج سواری کردند و کوشش کردند که حرکت و جنبش مردمی را به سمت و سوئی سوق دهند که از خود حمایت نمایند. احزاب متهم به فساد و مسئول...

2 دی 1398

22بازرگان، احمدزی را در سفر چین همراهی می نمایند، کوشش افغانستان برای جذب سرمایه گذاران خارجی

خبرنگاران: اشرف غنی احمدزی رئیس جمهور افغانستان هفته آینده در سفر رسمی سه روزه به همراه 22 بازرگان به چین سفر می نماید که به نظر کارشناسان، این کوشش دولت کابل برای جذب سرمایه گذاران خارجی است.

30 آذر 1398
تعداد: (125)