اختلال اینترنت و ترافیک بزرگراهی در تهران به هم ربط دارند؟

به گزارش مرجع مقالات، مدیرعامل شرکت ارتباط مشترک شهرداری تهران گفت: با بروز ترافیک در بزرگراهی در پایتخت گاهی اختلال در اینترنت و حتی تماس به وقوع می پیوندد.

اختلال اینترنت و ترافیک بزرگراهی در تهران به هم ربط دارند؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، فرهود کاظمی، مدیرعامل شرکت ارتباط مشترک شهرداری تهران در نشست خبری که درباره ساماندهی دکل های مخابراتی برگزار گردید، گفت: بر اساس آمار اتحادیه بین المللی مخابرات، تعداد کل سایت رادیویی تلفن همراه در تهران 4500 مورد است و با جمعیت حدود 8 میلیون و 694 هزار نفر ، تعداد سایت رادیویی برای هر 1000 نفر 52 صدم است.

وی گفت: تهران در زمینه تعداد سایت رادیویی تلفن همراه چندان توسعه یافته نیست و مثلا با بروز ترافیک در بزرگراهی در پایتخت گاهی اختلال در اینترنت و حتی تماس به وقوع می پیوندد.

مدیرعامل شرکت ارتباط مشترک شهرداری تهران ادامه داد: ایران در زمینه امکان استفاده از ارتباطات پهن باند دچار مشکل است و تنها 12 درصد ایرانی ها امکان استفاده از ارتباطات پهن باند را دارند.

کاظمی در ادامه به تعریف خیابان کامل پرداخت و بیان داشت: خیابان کامل دارای شرایط تردد ایمن برای سواره، پیاده و دوچرخه است و این جزو اهداف شهرداری است و هر ساله در هر منطقه راه اندازی خیابان کامل مدنظر بوده ولی چون زیرساخت کامل مورد توجه نبوده این کار ناقص انجام شده است.

وی با بیان اینکه 2500 دکل از نوع مایکرویو در پایتخت داریم و توسعه شهر تهران ناپایدار و غیرمتوازن بوده است، گفت: ساختار قانونی صدور مجوز ساخت و بهره برداری ایستگاه ارتباط رادیویی بر عهده کارگروه مشترک شامل نماینده شورای شهر، خدمات شهری، معاونت حقوقی، معاونت برنامه ریزی و نماینده شهر تهران است. همچنین سازمان انرژی اتمی، محیط زیست، وزارت بهداشت و سازمان مقررات رادیویی بر این موضوع نظارت می نمایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 685

به "اختلال اینترنت و ترافیک بزرگراهی در تهران به هم ربط دارند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختلال اینترنت و ترافیک بزرگراهی در تهران به هم ربط دارند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید