تمرین شاداب پرسپولیسی ها در هوای مطبوع دوشنبه

به گزارش مرجع مقالات، تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در فاصله 48 ساعت تا ملاقات با استقلال تاجیکستان برگزار گردید.

تمرین شاداب پرسپولیسی ها در هوای مطبوع دوشنبه

به گزارش خبرنگاران و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، دومین جلسه تمرینی تیم فوتبال پرسپولیس در تاجیکستان پیش از ملاقات برابر استقلال دوشنبه از ساعت 17:30 امروز به وقت محلی در زمین اسپارتاک زیر نظر کادر فنی شروع شد.

پیش از عزیمت تیم به سمت محل تمرین، قرمزپوشان ایران در محل اقامت خود، جلسه فنی را برگزار کردند و پس از آن، اعضای تیم با دو دستگاه اتوبوس هتل را به مقصد زمین تمرین ترک کردند.

تمرین با گرم کردن بدن ها زیر نظر مربی بدنساز تیم شروع شد و در بخش بعدی، آقا وسط در قالب سه گروه در برنامه بود. سپس پاسکاری های کوتاه و بلند، حفط توپ و مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در دستور کار نهاده شد.

تمرین امروز با شادابی خاصی در هوای مطبوع شهر دوشنبه و به مدت یک ساعت انجام شد. در مرحله آخر، بازیکنان بدن ها را سرد و مجدداً به هتل محل اقامت خود بازگشتند.

ناظر ازبکستانی که دیروز هم در محل تمرین حاضر بود، امروز بار دیگر در کنار تیم حضور یافت و لباس های بازیکنان، دروازه بان، کادر فنی و کاور بازیکنان ذخیره را مورد بازبینی قرار داد تا در جلسه هماهنگی پیش از ملاقات تیم های پرسپولیس ایران و استقلال تاجیکستان که فردا برگزار خواهد شد، رنگ لباس دو تیم را انتخاب و اعلام نمایند.

محمدمهدی مهدی خانی بازیکن پرسپولیس که در تمرین دیروز با مصدومیت روبرو شد، تنها غایب تیم بود.

تیم فوتبال پرسپولیس فردا بعدازظهر آخرین جلسه تمرینی پیش از ملاقات برابر استقلال دوشنبه در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا را در زمین اصلی برگزار خواهد نمود. ملاقات دو تیم از ساعت 19:30 سه شنبه در استادیوم اختصاصی استقلال تاجیکستان شروع خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 شهریور 1400 بروزرسانی: 23 شهریور 1400 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 1776

به "تمرین شاداب پرسپولیسی ها در هوای مطبوع دوشنبه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمرین شاداب پرسپولیسی ها در هوای مطبوع دوشنبه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید