خواسته مجلس عرضه محصولات خودروسازان در بورس است

به گزارش مرجع مقالات، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: نظر نمایندگان مجلس بر عرضه تمامی محصولات خودروسازان در بورس است اما وزارت صنعت، معدن و تجارت روی این موضوع بحث دارد و هنوز به نتیجه مشخصی نرسیده ایم. بنابراین همچنان بحث ها دراین باره بین دولت و مجلس ادامه داد.

خواسته مجلس عرضه محصولات خودروسازان در بورس است

به گزارش مهر، علی جدی، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در مورد آخرین شرایط طرح تحول بازار و صنعت خودروهای سبک، گفت: خواسته مجلس بر این بود که دولت خود لایحه ای را برای بهبود شرایط صنعت خودرو به مجلس ارائه دهد ولی چون دولت اقدامی نکرد ما این طرح را تهیه کردیم.

وی گفت: جلسات بررسی این طرح همچنان در کمیسیون صنایع و معادن مجلس با حضور معاونت صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیأت عامل ایدرو و خودروسازان برگزار می شود اما هنوز به نتیجه مشخصی نرسیده ایم.

بر اساس گفته های او نظر نمایندگان مجلس بر عرضه تمامی محصولات خودروسازان در بورس است اما وزارتخانه روی این موضوع بحث دارد.

وی ادامه داد: هنوز آقای وزیر به جلسات کمیسیون نیامده اند و نمایندگانی از وزارتخانه در جلسه حضور می یابند. البته معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با نظر نمایندگان مبنی بر عرضه همه محصولات خودرویی در بورس موافق است اما باید ببینیم آقای رزم حسینی چه نظری دارد.

جدی گفت: به دنبال برنامه ای هستیم که می تواند به کمک بازار بیاید ازاین رو همچنان در حال بحث و بررسی با وزارت صنعت، معدن و تجارت هستیم.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 8 دی 1399 بروزرسانی: 8 دی 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 1330

به "خواسته مجلس عرضه محصولات خودروسازان در بورس است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خواسته مجلس عرضه محصولات خودروسازان در بورس است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید