سفر هیات پارلمانی ایران به ترکیه

به گزارش مرجع مقالات، یک عضو هیات پارلمانی اعزامی ایران به ترکیه اهداف حضور این هیات را در اجلاس سه روزه بین المجالس آسیایی ترکیه تشریح کرد.

سفر هیات پارلمانی ایران به ترکیه

بهترین تجربه سفر را با تور ترکیه در خاطراتتان ثبت کنید.

به گزارش خبرنگاران، جلیل رحیمی دنیا آبادی در حاشیه نشست اجلاس بین المجالس آسیایی گفت: اجلاس سه روزه بین المجالس آسیایی در ریزه ترکیه در حال برگزاری است. در روز افتتاحیه این اجلاس قطر و تیمور شرقی به عضویت این بین المجالس آسیایی درآمدند.

وی اضافه نمود: سعی داریم در این اجلاس قطعنامه ها و پیشنهادهای کشورها را مانند قطعنامه و پیشنهاد روسیه و سایر مسائل که قرار است در اجلاس بعدی آنالیز گردد را مورد گفت و گو قرار دهیم و دیدگاه های پارلمانی جمهوری اسلامی را در آن اعمال کنیم.

این عضو هیات پارلمانی اعزامی به ترکیه اعلام کرد: هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران با حضور در این اجلاس میخواهد اهداف مجلس شورای اسلامی و اهداف مورد نظر جمهوری اسلامی را در این اجلاس مورد توجه و تبیین قرار دهد.

وی در انتها اضافه نمود: هیئت پارلمانی ایران ضمن این که با رئیس مجلس قطر دیدار کرد جلسه مشترکی با هیئت پارلمانی روسیه داشت و پیرامون همکاری های پارلمانی و انتخاب رئیس دوره این مجمع آسیایی به گفت و گو پرداخت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 آذر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 480

به "سفر هیات پارلمانی ایران به ترکیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر هیات پارلمانی ایران به ترکیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید