شرم آور است که در زوله کم بازی کردم، 2 سال سکوت کردم اما درد کشیدم

به گزارش مرجع مقالات، به گزارش خبرنگاران، رضا قوچان نژاد مهاجم ایرانی تیم فوتبال پک زوله با انتها این فصل از مسابقات لیگ هلند به شدت علیه مربیان این تیم موضعگیری و از اینکه به وی فرصت کافی برای بازی داده نشد، گلایه کرد.

شرم آور است که در زوله کم بازی کردم، 2 سال سکوت کردم اما درد کشیدم

قوچان نژاد با اشاره به اتمام مسابقات هلند به سایت destentor گفت: احساس ناخوشایندی دارم. البته شادم که مسابقات تمام شد. هرگز فرصت عادلانه ای به من داده نشد. همه مورد توجه بودند حتی الیانو و پله کلمنت که هافبک هستند اما فقط من آماده نبودم؟ این خیلی ناراحت کننده و ناامید کننده است چون فقط مربوط به این فصل نیست و سال گذشته هم همینطور بود.

مهاجم ایرانی تیم زوله درباره اینکه آیا کم بازی کردنش تقصیر سرمربی است؟ اظهار کرد: فکر نمی کنم این تصمیم یک نفر باشد. باید به تمام اعضای کادر فنی نگاه کنید. همواره نشان دادم که می توانم برای تیم مهم باشم. در غیر این صورت شما دو فصل متوالی برترین گلزن باشگاه نمی شوید. اجازه بدهید صادق باشیم. این طور نبود که فاصله زیادی بین بازیکنان در رقابت باشد. این را هم متوجه نمی شوم.

وی در مورد اینکه به او به اسم بازیکن ثابت نگاه نمی شده است، تاکید نمود: این بزرگترین مزخرفی است که می توانند درباره من بگویند. چیزی که می گویم این است: آنها به همه فرصت دادند اما هرگز به من این فرصت را ندادند حتی بعد از هت تریکی که داشتم. این کاملاً یک موضوع شخصی است. این شرم آور است چون مطمئن هستم می توانستم بیش از این به تیم یاری کنم. فقط کسانی که در راس (باشگاه و تیم) هستند ترجیح می دهند این کار را نکنند.

مهاجم ایرانی تیم زوله در واکنش به این سئوال که آیا خودت را به این خاطر سرزنش می کنی؟ توضیح داد: نمی توانم خودم را سرزنش کنم. همواره حرفه ای رفتار کردم. خودم را درگیر نکردم. در غیر این صورت نمی توانید هربار سرنوشت ساز باشید. حتی برابر خرونیگن بازهم من سهم بزرگی داشتم.

قوچان نژاد با تاکید بر اینکه این موضوع باعث عصبانیتش می گردد، توضیح داد: اما این یک موقعیت عجیب است چون احساس می کنم نادیده گرفته شده ام و حقم خورده شده است. آنها می گفتند ما مهاجم نداریم؛ این را می شنیدم اما من دو بار متوالی برترین گلزن باشگاه شدم با 13 گل در دو سال. این آمار به اسم بازیکن تعویضی به دست آمد نه به اسم بازیکن ثابت. این فرصتی بود که مربیان از دست دادند. همواره از سوی طرفداران حمایت شدم اما از سوی باشگاه نه. این خیلی مرا اذیت می نماید. من یک آدم احساساتی هستم و برایم سخت است که احساس کنم از سوی کادر فنی بازیکن مهمی نیستم.

وی یادآور شد که برای حل این مشکل هیچ وقت با کادر فنی صحبت ننموده است. قوچان نژاد گفت: نمی خواستم فرایند کار را به هم بزنم. به همین علت دو سال زبان به دهان گرفتم اما باید صادق باشم: تقریباً هر روز در تیم زوله نقاب بر صورتم داشتم؛ ظاهراً شاد بودم؛ اما در واقع نبودم. از درون درد می کشیدم.

مهاجم سابق تیم ملی ایران در خاتمه درباره آینده اش گفت: می خواهم این فصل را فراموش کنم و بعداً می بینیم که چه پیش می آید. درهای تیم پک زوله در حال بسته شدن است. (ممکن است سال بعد در این تیم نباشم) این بحث از باشگاه و طرفداران جدا است. همواره با طرفداران ارتباط خوبی داشته ام و آنها از من حمایت نموده اند اما این حمایت از سوی باشگاه نبود. از این مسئله ناامید هستم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 تیر 1400 بروزرسانی: 29 تیر 1400 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 1700

به "شرم آور است که در زوله کم بازی کردم، 2 سال سکوت کردم اما درد کشیدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرم آور است که در زوله کم بازی کردم، 2 سال سکوت کردم اما درد کشیدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید