عدم اسکان مسافر در استان سمنان ریشه یابی گردد

به گزارش مرجع مقالات، سهراب حکیم زاده ابیانه صبح چهارشنبه در سومین نشست کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان با موضوعیت آنالیز طرح تکاپو، صندلی این طرح را با رویکرد توسعه گردشگری مثبت ارزیابی کرد و اضافه نمود: در نگاه اول باید صندلی این طرح را مورد ارزیابی قرار دهیم زیرا با توجه به متون و محتوی ارائه شده، فاز عملیاتی باید به درستی تبیین و تشریح گردد.

عدم اسکان مسافر در استان سمنان ریشه یابی گردد

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با آوای بورالان همراه باشید، سفر به آبشار نیاگارا و شهرهای پیشرفته تورنتو و مونترال را در کنار ما تجربه کنید.

مجری طرح تکاپو در استان سمنان نیز مزیت های گردشگری استان را مستعد بر شمرد و بیان نمود: یکی از مسائل گردشگری استان سمنان عدم استقرار اسکان مسافر و گردشگر در استان است زیرا سمنان به عنوان هدف گردشگری مورد انتخاب مردم قرار نگرفته و گردشگران تنها ساعتی از سفر خود را در استان به سر می برند.

اسکندری، با تاکید بر ضرورت انجام تمهیدات لازم برای استقرا ر موقت گردشگران در محل های اقامتی و هتل های استان سمنان، توضیح داد: بطور معمول ساعت آغاز پذیرش و احتمام مسافر در هتل ها همراه با دستورالعمل های خاص لحاظ می گردد اما با توجه به شرایط استان و قرار دریافت در شاهراه اصلی حرم تا حرم پیشنهاد اسکان موقت در هتلها و محل های اقامتی می تواند در استقرار و جذب گردشکر مفید فایده باشد.

رئیس جامعه هتل داران استان سمنان نیز در این نشست برآورد قیمت های هتلها در ایران را نسبت به سایر کشورها بسیار بالا بیان نمود و اضافه نمود: باید آنالیز های لازم به عمل آید تا تفاوت قیمت ها و نوع خدمات هتل ها با سایر کشورها صورت پذیرد.

محمدی زاده در پایان، مطالبات بخش دولتی از جامعه هتل داران را یکی از عوامل افزایش قیمت برشمرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 659

به "عدم اسکان مسافر در استان سمنان ریشه یابی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عدم اسکان مسافر در استان سمنان ریشه یابی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید