عملکرد مدیران و کارکنان به صورت عملیاتی ارزیابی می گردد

به گزارش مرجع مقالات، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل گفت: عملکرد مدیران و کارکنان استانداری، فرمانداری ها و حوزه های مرتبط به صورت عملیاتی ارزیابی و نتایج آن انعکاس می یابد.

عملکرد مدیران و کارکنان به صورت عملیاتی ارزیابی می گردد

کاظم دبیر از ارزیابی عملکرد مدیران و کارکنان استانداری، فرمانداری ها و حوزه های مرتبط به صورت عملیاتی و انعکاس نتایج آن با هدف ایجاد رقابت موثر و افزایش بهره وری اطلاع داد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل در نشست کارگروه مدیریت منابع انسانی استان گفت: عملکرد مدیران و کارکنان استانداری، فرمانداری ها و حوزه های مرتبط به صورت عملیاتی ارزیابی و نتایج آن انعکاس می یابد که با انجام این ارزیابی کوشش می گردد رقابت موثری بین مدیران و کارکنان ایجاد شده و بهره وری افزایش یابد.

دبیر ادامه داد: اندازه موفقیت و کسب امتیاز مدیران و کارکنان در ارزیابی های انجام گرفته، ملاک پرداخت اضافه کاری شده و مراتب به این کارکنان اطلاع رسانی می گردد.

او می گوید: کوشش مدیران و کارکنان برای افزایش بهره وری در حوزه های کاری مهم بوده و کم کاری و بی توجهی بعضی کارکنان به اجرای وظایف، با برخورد و تذکر جدی همراه خواهد بود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل گفت: ضروری است مدیران حوزه های ستادی استانداری نیز نسبت به اطلاع رسانی اقدامات خود در فضای رسانه ای اقدام نموده تا زمینه ایجاد فضای رقابتی برای ارتقای بهره وری کاری فراهم گردد.

خبرنگاران اردبیل اردبیل

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 2 مهر 1401 بروزرسانی: 2 مهر 1401 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 2129

به "عملکرد مدیران و کارکنان به صورت عملیاتی ارزیابی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملکرد مدیران و کارکنان به صورت عملیاتی ارزیابی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید