پرسپولیس بی خیال پرونده خلیل زاده نمی گردد

به گزارش مرجع مقالات، مدیریت پرسپولیس می خواهد حق هواداران را از بازیکنی که به یکباره باشگاه را در سخت ترین شرایط ممکن تنها گذاشت و رفت، زنده کند.

پرسپولیس بی خیال پرونده خلیل زاده نمی گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبر ورزشی، باشگاه پرسپولیس همچنان به دنبال پیگیری پفراینده شکایت از شجاع خلیل زاده است. مدافعی که به راحتی هرچه تمام تر پس از فینالیست شدن پرسپولیس این تیم را رها کرد و به باشگاه الریان قطر پیوست. عجیب تر اینکه بازیکن محبوب پرسپولیسی ها که با بوسه زدن بر لوگو باشگاه همواره تعصّباش را به این تیم نشان می داد به یکباره راهی تیم جدید شد و در اولین مراسم رونمایی از پیراهن به لوگوی این باشگاه بوسه زد تا معین گردد مسائل دیگری در جریان است و این بازیکن هر کجا لوگو ببیند، بوسه میزند! اما به هر حال در موضوع جدایی شجاع، اتفاقات بیشتری هم اتفاق افتاده است.

باشگاه پرسپولیس از روزی که شجاع به الریان دوحه پیوست، از ارائه آیتیسی به این بازیکن خودداری کرد و کار به جایی رسید که باشگاه الریان برای دریافت کارت بازی شجاع مجبور شد با فیفا مکاتبه کند. فدراسیون جهانی فوتبال نیز به صورت موقت کارت آی تی سی برای شجاع ارسال کرد اما مدت زمان استفاده از این کارت چندان زیاد نیست. در واقع فیفا تنها به این علت برای شجاع کارت بازی موقت صادر نموده که مدیران باشگاه الریان بتوانند زمانی برای حل اختلافات خود و طی کردن فرایند امور اداری با باشگاه پرسپولیس داشته باشند اما پرسپولیسی ها زیر بار این داستان نمی فرایند و معتقدند باید هرچه سریع تر تکلیف شجاع در مراجع دیگری معین گردد. آنها به کمیته انضباطی شکایت نموده اند. در قرارداد بین پرسپولیس و شجاع خلیل زاده، کمیته انضباطی ایران به عنوان اولین مرجع رسیدگی به اختلافات عنوان شده و از این رو شکایت باشگاه در ابتدا به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کشیده شد.

حالا رای اولیه باید در کمیته شرایط بازیکنان و مربیان مورد آنالیز بیشتر قرار بگیرد. از این رو شجاع برای فردا (چهارشنبه) به کمیته شرایط فراخوانده شده تا جوابگوی ماجراجویی هایش طی یکی، دو ماه گذشته و فسخ قرارداد یکباره خود باشد. او به مدیریت قبلی باشگاه معترض بود و به دنبال عقد یک قرارداد شش ساله با رقمی باورنکردنی و نجومی می گشت که آن موقع مهدی رسول پناه زیر بار خواسته خلیل زاده نرفت و به همین علت شجاع با استفاده از یک سری بندهای داخل قراردادش، فسخ یک طرفه گرفت و به قطر رفت. البته او با این رفتار تمام محبوبیتی که نزد طرفداران پرسپولیس داشت را به حراج گذاشت اما به هر حال از جمع سرخپوشان رفتنی شده ولی هنوز مدیران پرسپولیس می گویند مسائلی در میان است که می توانند بابت آن، شجاع را مجبور به پرداخت رقمی از قراردادش نمایند. مقابله با رفتار عجیب شجاع یکی از مسائلی بود که می توانست برای طرفداران بسیار حائز اهمیت باشد و حالا مدیریت جدید باشگاه پرسپولیس میخواهد چنین رویه ای را در پیش بگیرد. به زبان سادهتر جعفر سمیعی می خواهد حق پرسپولیس را از بازیکنی که به یکباره باشگاه و طرفداران را در سختترین شرایط ممکن تنها گذاشت و رفت، زنده کند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 3 دی 1399 بروزرسانی: 3 دی 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 1320

به "پرسپولیس بی خیال پرونده خلیل زاده نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس بی خیال پرونده خلیل زاده نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید