کارت های سوخت برای ارسال به متقاضیان در اختیار پست قرار گرفت

به گزارش مرجع مقالات، رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش گفت: تنها صدور کارت سوخت بر عهده شرکت پخش است و اینکه هنوز کارت ها به دست مردم نرسیده است را باید از اداره پست پی گیری کنید.

کارت های سوخت برای ارسال به متقاضیان در اختیار پست قرار گرفت

به گزارش گروه اقتصادی مرجع مقالات، هفته گذشته شهرام رضایی مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از صدور و توزیع تمامی کارت های هوشمند سوخت درخواستی مانده از ماه های قبل خبر داد و گفت: صدور کارت های هوشمند سوخت هم اکنون به روز شده و صدور کارت درخواست های جاری نیز در حال انجام است.

این درحالی است که بر اساس گزارش های رسیده هنوز بسیاری از شهروندان وجود دارند که از ماه های قبل اقدام به درخواست کارت سوخت کرده اند، ولی هنوز کارت سوختی به دست شان نرسیده است. در این راستا این ماجرا را از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی پیگیری کردیم.

فاطمه کاهی، رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با اشاره به صدور کارت سوخت متقاضیان گفت: کارت سوخت تمام افرادی که تا اول اسفندماه درخواست داده بودند صادر شده است و اکنون درخواست هایی که در صف صدور هستند مربوط به تاریخ بعد از اول اسفندماه هستند که کارت سوخت آن ها نیز به زودی صادر خواهد شد.

* برای آگاهی از آخرین شرایط کارت سوخت خود به سایت epolice.ir مراجعه کنید

وی در ادامه توضیح داد: دقت کنید که تنها صدور کارت سوخت بر عهده شرکت پخش است و اینکه هنوز کارت ها به دست مردم نرسیده است را باید از اداره پست پیگیری کنید، زیرا شرکت پخش کارت های سوخت صادر شده را برای ارسال به مردم به اداره پست تحویل داده است و در این حوزه وظیفه خود را انجام داده است.

کاهی همچنین اضافه کرد: این امکان وجود دارد که مثلا از جانب اداره پست نیز ارسال این کارت ها برای متقاضیان اجرا شده باشد، ولی چون متقاضی حضور نداشته است الان این کارت سوخت در باجه معطله قرار گرفته باشد.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی تاکید کرد: متقاضیان کارت سوخت برای آگاهی از صدور یا عدم صدور کارت سوخت خود و اینکه صدور کارت سوخت در چه مرحله ای است به سایت epolice.ir مراجعه کنند.

وی در سرانجام گفت: در صورت مراجعه به این سایت متقاضیان می توانند متوجه شوند که کارت سوخت درخواستی آن ها صادر شده یا در دست صدور است یا در باجه معطله قرار گرفته است و یا در اداره پست بوده و هنوز ارسال نشده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 820

به "کارت های سوخت برای ارسال به متقاضیان در اختیار پست قرار گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارت های سوخت برای ارسال به متقاضیان در اختیار پست قرار گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید