اسدی: در یکی از اوزان سخت کشتی آسیا و جهان هستم

به گزارش مرجع مقالات، به گزارش خبرنگاران، حسین اسدی مدعی خوزستانی وزن 67 کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی با بیان این مطلب افزود: به دلیل شیوع کرونا و برگزار نشدن تمرینات، کشتی گیران از آمادگی جسمانی و فنی دور بودند، اما خدا را شکر در این 4 مرحله اردویی که برگزار گشت توانستیم به آن میزان از آمادگی لازم دست یابیم.

اسدی: در یکی از اوزان سخت کشتی آسیا و جهان هستم

وی در مورد شرایط فنی خود گفت: سال گذشته در جام تختی به مقام نخست دست یافتم و به رقابت های قهرمانی آسیا در هند اعزام شدند که به خاطر اینکه برای اولین بار بود که در مسابقاتی در این سطح شرکت می کردم به مدال برنز دست یافتم.

فرنگی کار جوان اردوی تیم ملی ادامه داد: وزن 67 کیلوگرم یکی از وزن های سخت و سخت در آسیا و جهان محسوب می شود و کشتی گیران خوبی در این وزن حضور دارند.

اسدی در مورد امکان حضورش در مسابقات پیش رو گفت: اگر کادر فنی صلاح بداند در رقابت های قزاقستان حضور خواهم یافت و تمام تلاش خود را خواهم کرد تا در این مسابقات بازگردم.

وی با بیان اینکه امید زیادی دارم که در وزن 67 کیلوگرم ملی پوش بشوم گفت: حریفان خوبی در این وزن دارم، البته در انتخابی تیم ملی برای حضور در صربستان پیروز شده بودم اما به دلیل تغییر مسابقات به جام جهانی و تصمیم کادر فنی به این رقابت ها اعزام نشدم.

اسدی گفت: از لحاظ وزنی مسئله ای ندارم، شرایطم نسبت به گذشته خیلی بهتر شده و به تجربیاتم نیز افزوده شده و کادر فنی به ویژه محمد بنا تمرینات بسیار خوبی را برای ما در نظر گرفته اند و شرایط اردویی نیز از نظر تغذیه و اسکان مطلوب است.

وی در انتها ادامه داد: همه شرایط در اردوهای تیم ملی مهیاست تا کشتی گیران به بهترین شکل ممکن در رقابت های گزینشی، قهرمانی آسیا و المپیک حضور یابم و امیدوارم که بتوانیم مزد تلاش هایمان را بگیریم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 فروردین 1400 بروزرسانی: 2 فروردین 1400 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 1494

به "اسدی: در یکی از اوزان سخت کشتی آسیا و جهان هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسدی: در یکی از اوزان سخت کشتی آسیا و جهان هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید