انتخاب لباس عروس؛ چگونه لباس عروس خود را انتخاب کنیم؟

به گزارش مرجع مقالات، چگونه لباس عروس خود را انتخاب کنیم؟ هیچ کس بهتر از شما نمی داند چه سبکی از لباس را دوست دارید و در آن احساس راحتی می کنید. این کلیشه اما درست است، شما قرار است آن لباس را بپوشید، لباس عروس شما را نمی پوشد، بنابراین مطمئن شوید که در لباس عروس مجلل و زرق و برق دار، مانند توپ به نظر نمی رسید.

انتخاب لباس عروس؛ چگونه لباس عروس خود را انتخاب کنیم؟

خبرنگاران| خرید لباس عروسی یکی از هیجان انگیزترین خرید های زندگی برای هر دختری است. با همه فشار ها برای پیدا کردن تنها یک لباس، خرید لباس عروس می تواند استرس زا باشد و انتخاب های بسیاری پیش پای شما قرار بدهید.

قبل از اینکه در اتاق تعویض لباس به گریه بیفتید، توصیه های عملی در انتخاب لباس عروس را در این مطلب پیدا کنید.

از پیدا کردن فرم لباس مناسب بدن خودتان تا اینکه چه کسی را همراه خود ببرید، چه لباس زیری بپوشید و تا چه اندازه قبل آغاز خرید درباره انواع لباس ها جستجو کنید، همه این موارد به صورت در این مقاله به عنوان هدایت برای شما عمل خواهد نمود.

برای یافتن لباس مناسب به زمان و تحقیق احتیاج دارید. برای اینکه بتوانید برای خرید لباس عروس ایده بگیرید می توانید به پینترست به عنوان یک دوست تکیه کنید.

به دنبال مدل هایی باشید که با نوع حالت بدن و رنگ پوست شما مطابقت داشته باشند. اگر از لحاظ فرم بدنی دارای سینه هایی کاملاً صاف هستید، باید به دنبال مدل هایی بگردید که برای این مدل سینه ها دوخته شدند. قد کوتاه و فرم بدن صاف دارید؟ اگر این طور است، لباس های صاف و تنگ اصلا برای فرم بدنی شما مناسب نخواهد بود.

برای خرید لباس تنها به مدل هایی که در جستجوی اینترنتی مشاهده کردید اکتفا نکنید، شما باید به فروشگاه ها بروید و حتما لباس عروس را به تن کنید و در بدن خود آن را مشاهده کنید.

نه ماه حداقل زمان لازم برای انتخاب و تصمیم گیری در خصوص لباس عروسی است. در صورت امکان، 12 ماه قبل از عروسی جستجوی خود را آغاز کنید تا وقت کافی برای سفارش لباس و اعمال تغییرات روی آن داشته باشید.

دانستن محل برگزاری عروسی نیز برای تصمیم گیری و انتخاب لازم است. امروزه عروسی ها غالباً در باغ برگزار می گردد، بنابراین یک لباس مجلل، پر زرق و برق و دارای سبک پری دریایی ممکن است مناسب مناسب تالار نباشد. اگر قرار است مدت زمان زیادی را در باغ بگذرانید، سعی کنید لباس را کمی راحت و راحت تر انتخاب کنید!

قبل از عجله کردن و ودیعه دادن برای چیزی که ممکن است در روز عروسی به کارتان نیاید، مکان و نوع عروسی را که می خواهید برنامه ریزی کنید را، در نظر بگیرید. به راحتی تصاویر و امکانات تالار ها و باغ تالار ها را در اوریسا ببینید و در صورت تایید آن ها را رزرو کنید و با خیال راحت سراغ انتخاب لباس عروس بروید.

بدن شما می تواند در یک سال تغییر زیادی کند، بنابراین باید تغییرات خود را بر روی لباس در نظر بگیرید و بدانید که بدن شما در روز عروسی ممکن است چه شکل و فرمی داشته باشد. در حالی که ما توصیه نمی کنیم که برای عروسی خود وزن کم کنید (بخاطر داشته باشید که شریک زندگی تان شما را همان گونه که هستید، دوست دارد!)، اما اگر قصد دارید برای عروسی خود کاهش وزن داشته باشید، تا زمانی که به وزن ایده آل خود نرسیدید، سراغ خرید لباس عروس نروید.

برای عروس هایی که سایز آن ها از سایز های متداول بیشتر است، نباید توقع داشته باشند که به یک مزون معمولی بفرایند و انتخاب های بسیاری داشته باشند - نه، این طور نیست!

این به این دلیل نیست که شما چاق هستید، بلکه به این دلیل است که بیشتر مزون ها سایز های پرفروش و بسیار پرطرفدار را دارند. برای انتخاب و یک تجربه بهتر به مزونی بروید که تخصص آن دوخت لباس سایز عظیم است. اگر خشنود باشید و از خرید خود اطمینان داشته باشید، تجربه خرید لباس عروس بسیار دلپذیر و به یاد ماندنی تر خواهد شد.

این تنها عروس های سایز عظیم نیستند که احتیاج به انتخاب عاقلانه مزون خود دارند. بعضی از فروشگاه ها و مزون ها باعث می شوند که مشتری احساس ویژه ای هنگام خرید داشته باشد، در حالی که بعضی دیگر وقت یا منابع کافی برای وقت گذاشتن برای مشتری را ندارند. به جایی بروید که در آن احساس راحتی می کنید و برای شما ارزش قائل می شوند. این یکی از مهم ترین و پرهزینه ترین خرید های زندگی شماست و باید برای شما به بهترین شکل صورت بپذیرد.

یک راه خوب برای اینکه بتوانید مزون را محک بزنید این است که ابتدا و قبل از مراجعه با آن ها تماس بگیرید، تا ببینید نحوه برخورد آن ها با شما از پای تلفن چگونه است و با شما چقدر خوب برخورد می نمایند و به شما برای حضور در مزون وقت می دهند.

قبل از آغاز فرایند خرید لباس عروس، تصمیم بگیرید که چند نفر را قصد دارید با خود برای خرید ببرید. برای اینکه دل همه را به دست آورید و آن ها را خشنود کنید با خود همراه کنید، یک یا دو نفر را که به آن ها اعتماد کنید و به شما بازخورد صادقانه می دهند را برای این روز در نظر بگیرید.

اختلاف نظر باعث می گردد که خودتان نیز در انتخاب دچار گمراهی شوید. همواره باید بدانید که به عنوان عروس مانند ستاره نمایش هستید. باید در لباس احساس خوب و اعتماد به نفس داشته باشید. این شما هستید که قرار است لباس را بپوشید.

در روزی که برای خرید می روید، مطمئن شوید که نهایت دو نفر و از نزدیکان خود را برای این کار با خود همراه می کنید.

پوشیدن 10 لباس عروس و حتی بیشتر فقط باعث سردرگمی شما می گردد. قبل از آغاز، یک لیست از سبک هایی که دوست دارید تهیه کنید و بهترین کار این است که در روز خرید خود را به کور شدن بزنید و تنها سراغ مدل هایی بروید که از قبل آنها را در لیست قرار داده بودید.

در خصوص سبک مورد علاقه خود با کارمندان مزون صحبت کنید، آنها یک منبع اطلاعاتی ارزشمند هستند (این کار آنهاست!).

سایز عروس سایز کوچک است. این یک واقعیت ناخوشایند، اما واقعی است که می تواند شما را افسرده کند. برچسب را نادیده بگیرید. اگر از نظر سایز لباس عروس برای همان زمان امتحان کردن برای شما مناسب باشد، همه چیز تمام است.

در دام خرید لباسی قرار نگیرید که با پیشنهاد فروشنده اگر لاغر کنید، مناسب اندام شما خواهد شد. خیلی راحت تر می توانید سراغ لباسی بروید که مناسب اندام حال حاضر شماست.

به احتمال زیاد، لباس عروس شما سنگین خواهد بود و اگر نتوانید آن را در طول شب تحمل کنید، مطمئنا مراسمی سخت و غیرقابل تحمل را پیش رو خواهید داشت. به لباس با زرق و برق کمتر فکر کنید تا مطمئن شوید می توانید از پس تحمل آن بربیایید. آیا می توانید با آن به دستشویی بروید، می توانید آن را به راحتی بپوشید، با آن بنشینید و بالا و پایین پریدن با آن چقدر آسان است؟

هیچ کس بهتر از شما نمی داند چه سبکی از لباس را دوست دارید و در آن احساس راحتی می کنید. این کلیشه اما درست است، شما قرار است آن لباس را بپوشید، لباس عروس شما را نمی پوشد، بنابراین مطمئن شوید که در لباس عروس مجلل و زرق و برق دار، مانند توپ به نظر نمی رسید.

این ممکن است احمقانه به نظر برسد، اما خودتان را در لباس های زیبا و خیره نماینده تصور نکنید و تنها به دنبال لباسی بروید که با سبک و سلیقه شما هماهنگ است. روز عروسی شما به شما تعلق دارد، بنابراین مطمئن شوید که لباسی که انتخاب می کنید شما را خشنود می نماید و خود را در آن مانند زیباترین عروس تصور می کنید.

به حرف افرادی که از آخرین مد لباس عروس صحبت می نمایند، گوش ندهید. مد همیشگی نیست. مهم تر از همه، لباس عروس شما باید متناسب با شخصیت و شکل ظاهری شما باشد.

حتی اگر فکر می کنید در اولین مزون لباس دلخواه خود را پیدا کردید، سعی کنید چند لباس دیگر را امتحان کنید تا کاملا از انتخاب خود مطمئن شوید. گاهی حتی هیجان خرید لباس عروسی باعث می گردد شما به صورت کاذب، احساس راحتی کنید.

اگر حتی سراغ کرایه لباس عروس هم رفتید، باید برای آن وسواس به خرج دهید. اگر بعد از خرید و کرایه لباس خود آن را لکه دار کردید نگران نباشید - این کاملاً طبیعی است. می توانید آن را دوباره به شکل اولش برگردانید و یا خسارت آن را بپردازید.

اگر عاشق لباسی باشید که نتوانید آن را بخرید، مطمئنا شکنجه نماینده است.

در این مواقع موارد زیر را باید به خاطر داشته باشید:

  • لباس عروسی باید مناسب شما باشد و بدون توجه به طراح یا قیمت آن، باید آن را دوست داشته باشید. فرقی نمی نماید لباس خود را از کجا تهیه کنید. تنها چیزی که مهم است این است که، خود را در آن لباس همانند ملکه ها تصور کنید.
  • اگر دنبال یک طراح خاص هستید، یا لباس رویایی خود را در یک فروشگاه پیدا نموده اید که هزینه خرید آن بالاست، پیش از آن که عاشق آن شوید سراغ دیگر انتخاب ها بروید.
  • اگر بودجه کمی برای خرید لباس عروس دارید، می توانید در فصل حراج سراغ مزون ها بروید، بنابراین شما هنوز هم می توانید لباس رویایی خود را بپوشید، بدون اینکه احساس کنید مجبور هستید از آن دست بکشید.
  • اگر قرار است داماد هزینه خرید لباس عروس را بدهد، در خصوص میزان بودجه از او سوال کنید.
منبع: فرادید
انتشار: 3 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1400 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 1556

به "انتخاب لباس عروس؛ چگونه لباس عروس خود را انتخاب کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب لباس عروس؛ چگونه لباس عروس خود را انتخاب کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید