برنامه زنده بیمه رازی رکورد دار مشارکت در برنامه های برخط صنعت بیمه شد

به گزارش مرجع مقالات، ششمین جلسه سه شنبه های پاسخگویی بیمه رازی با حضور مهندس وهاب جوادی معاون اجرایی بیمه رازی و با مشارکت 1500 نفر به صورت آنلاین برگزار شد.

برنامه زنده بیمه رازی رکورد دار مشارکت در برنامه های برخط صنعت بیمه شد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، در این جلسه آنلاین اینستاگرامی ، بیش از 1500 نفر برنامه را به صورت زنده مشاهده کردند که این عدد رکوردی جدید در برنامه های لایو در صنعت بیمه به شمار می آید.

مهندس جوادی در این برنامه با اشاره به حضورش در معاونت اجرایی بیمه رازی گفت : معاونت اجرایی ، یک واحد خارج از گود نیست که صرفا به دنبال نظارت و گزارش دریافت باشد ، بلکه برای برداشتن بار از سایر واحدها و ایجاد هم افزایی و هماهنگی بیشتر بین واحدها و پیگیری در به اتمام رساندن پروژه ها در زمان معین ، ایجاد شده است.

وی شرح داد معاونت اجرایی در یک پروژه به عنوان هماهنگ کننده ، همزمان تخصیص منابع را ایجاد می کند ، همزمان به دنبال گلوگاهها ، فرایند ها ، عدم دوباره کاریها و هم پوشانیهاست و با بازنگری و ارزیابی مستمر می تواند فرایندها را کوتاهتر و سریعتر نماید.

گفتنی است در این برنامه که همزمان با میلاد امام رضا (ع) برگزار گشت ، از کاتالوگ هوشمند بیمه رازی رونمایی و تندیس پاسخگویی بیمه رازی توسط مدیریت روابط عمومی و بین الملل بیمه رازی ، به معاونت اجرایی این شرکت اهدا شد.

قابل ذکر است سه شنبه های پاسخگویی بیمه رازی ، هر هفته و با هدف پاسخ مدیران ارشد شرکت به به سوالات نمایندگان و شبکه فروش به صورت آنلاین از ابتدای سال 1400 ایجاد شده است.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 22 تیر 1400 بروزرسانی: 22 تیر 1400 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 1687

به "برنامه زنده بیمه رازی رکورد دار مشارکت در برنامه های برخط صنعت بیمه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه زنده بیمه رازی رکورد دار مشارکت در برنامه های برخط صنعت بیمه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید