برگزاری جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان یزد ویژه نوروز 98

به گزارش مرجع مقالات، جلسه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ویژه نوروز 1398 در استان یزد به ریاست استاندار و با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان به عنوان دبیر ستاد و دیگر اعضای این ستاد در سالن کوثر استانداری برگزار شد.

برگزاری جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان یزد ویژه نوروز 98

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد؛ سید مصطفی فاطمی مدیرکل میراث فرهنگی یزد و دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان در ابتدای این جلسه گزارشی از اقدامات اجرا شده در استان در راستای ستاد خدمات سفر نوروز 98 را ارائه کرد.

محمد علی طالبی استاندار یزد نیز در این جلسه گفت: فعالیت کمیته اسکان ستاد اجرایی خدمات سفر استان با مشارکت میراث فرهنگی و آموزش و پرورش مورد ارزیابی دقیق و روزانه قرار داده شود و در صورت نیاز به استفاده از امکانات دستگاه های اجرایی پیش بینی های لازم صورت گیرد.

طالبی اضافه نمود: با توجه به پیشنهادات طرح شده، 26 اسفندماه به عنوان روز پاک انتخاب و مورد تصویب قرار گرفت و انتظار می رود دستگاه های اجرایی به صورتی فعالیت کنند که مشارکت مردم برای پاک سازی شهر به ویژه در ورودی های استان برای استقبال از مسافران نوروزی را ببینیم.

استاندار یزد اعلام نمود: خدماتی که در این ایام به مردم و گردشگران ارائه می شود در قالب لیستی تعیین تبیین شود و با بازدیدهای سرزده در این ایام فعالیت کمیته های مختلف خدمات سفر ارزیابی و در هفته خاتمهی فروردین از دستگاه های برتر تجلیل می شود.

وی گفت: کمیته ارزیابی کاستی های هر صنف و یا کمیته را با دقت بررسی، تذکر و گزارش آن را در اولین فرصت ارائه کند و دستگاه های زیر مجموعه نیز در کمترین زمان نسبت به رفع عیب و حل مسائل اقدام کنند.

عالی ترین مقام اجرایی استان بر همکاری فرمانداران با کمیته های مختلف ستاد اجرایی خدمات سفر تاکید و گفت: رعایت حقوق شهروندی از اهداف مهم ستاد اجرایی خدمات سفر است و دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری با همکاری کمیته بازرسی برای جلوگیری از موازی کاری ها تحقق این امر را مورد ارزیابی قرار دهند.

استاندار یزد در خاتمه بیان نمود: امیدواریم بتوانیم در ایام سفرهای نوروزی در استان به گونه ای عمل کنیم که با افزایش رضایت مسافران و مردم، استانی سرآمد در سطح کشور باشیم و پیام نظم و امنیت را به سراسر کشور مخابره کنیم.

منبع: میراث آریا
انتشار: 6 مهر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 260

به "برگزاری جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان یزد ویژه نوروز 98" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان یزد ویژه نوروز 98"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید