برگزاری نشست سرپرست اداره کل گلستان با مدیران موزه های استان

به گزارش مرجع مقالات، نشستی سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان با مدیران موزه های استان به منظور برنامه ریزی اجرای برنامه های فرهنگی برگزار گردید.

برگزاری نشست سرپرست اداره کل گلستان با مدیران موزه های استان

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان، این نشست شنبه 14 دی 98 با حضور احمد تجری سرپرست اداره کل میراث فرهنگی گلستان، سارا اخوت معاون میراث فرهنگی استان و مدیران موزه های سطح استان برگزار گردید.

احمد تجری سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان در این نشست گفت: استان گلستان دارای قابلیت و جاذبه های بسیاری در حوزه میراث فرهنگی است. ازجمله پتانسیل های میراث فرهنگی این استان موزه های آن است که با محتوا و در حوزه های مختلف در اقصی نقاط استان در حال فعالیت هستند و همه ساله از مسافران و گردشگران زیادی میزبانی می نمایند.

او اظهار داشت: در طول سال به ویژه در ایام نوروز موزه ها شاهد بازدید جمع کثیری از علاقه مندان داخلی و خارجی هستند که مدیران این اماکن تاریخی فرهنگی باید کوشش نمایند تا امکانات مورد احتیاج برای میزبانی شایسته از مسافران و گردشگران نوروزی فراهم گردد.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی گلستان تأکید کرد: در ارائه خدمات موزه های استان از توانمندی های بخش خصوصی و مجامع گردشگری در راستای معرفی و همچنین ایجاد فضاهای پذیرایی سنتی استفاده گردد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 7 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 672

به "برگزاری نشست سرپرست اداره کل گلستان با مدیران موزه های استان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری نشست سرپرست اداره کل گلستان با مدیران موزه های استان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید