جهانگیری: جمهوری اسلامی خواست تاریخی ملت ایران بود خبرنگاران

به گزارش مرجع مقالات، معاون اول رییس جمهور گفت: آزادی، استقلال و جمهوری اسلامی سه خواست تاریخی ملت ایران در آن روز بود که اکنون به میثاق و تعهد یکایک ما در حکومت و جامعه مدنی تبدیل شده است.

جهانگیری: جمهوری اسلامی خواست تاریخی ملت ایران بود خبرنگاران

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، معاون اول رییس جمهور در پیامی ضمن تبریک چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: آزادی، استقلال و جمهوری اسلامی سه خواست تاریخی ملت ایران در آن روز بود که اکنون به میثاق و تعهد یکایک ما در حکومت و جامعه مدنی تبدیل شده است. متن پیام اسحاق جهانگیری به شرح زیر است:

22 بهمن؛ چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مبارک باد. انقلابی که به نام خدا آغاز شد و با مشارکت موثر همه گروه ها و طبقات اجتماعی و معماری مردم سالارانه امام خمینی(ره) به پیروزی رسید. آزادی، استقلال و جمهوری اسلامی سه خواست تاریخی ملت ایران در آن روز بود که اکنون به میثاق و تعهد یکایک ما در حکومت و جامعه مدنی تبدیل شده است.

انقلاب آن روز نتیجه آگاهی و جان فشانی همه بود و امروز هم بدون تبعیض از آنِ همه ایرانیان اعم از زنان و مردان، نسل ها و گروه های اجتماعی، اقوام و مذاهب است. حفظ و بالندگی این میراث ملی و دینی در پاسداشت و پیگیری عملی آرمان های انقلاب یعنی آزادی، استقلال، جمهوریت، عدالت و پیشرفت همه جانبه است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 فروردین 1400 بروزرسانی: 20 فروردین 1400 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 1528

به "جهانگیری: جمهوری اسلامی خواست تاریخی ملت ایران بود خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهانگیری: جمهوری اسلامی خواست تاریخی ملت ایران بود خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید