اخبار سیاسی

مصر همچنان بر طبل اختلافات با قطر می کوبد

وزیر خارجه مصر به اخباری مبنی بر آشتی قریب الوقوع با قطر و خاتمه بحران در روابط میان اعضای شورای همکاری خلیج فارس واکنش نشان داد.

2 بهمن 1398

غوغای والیبال و حل شدن گره کور استقلال، استارت رسمی بازار آشفته!

به گزارش خبرنگاران، در این هفته رو به سرانجام مثل هر هفته دیگر اتفاقات خوب و بد و ریز و درشت زیادی برای ورزشی ها رقم خورد از مختومه اعلام شدن تلویحی پرونده خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال، خارج شدن ایران از عضویت فدراسیون جهانی اسکی، لغو اعزام تیم ملی کشتی...

2 بهمن 1398

وزیرخارجه هند به تهران سفر می نماید

به گزارش خبرنگاران، وبگاه وزارت خارجه هند با انتشار بیانیه ای اعلام نموده است که سوبرامانیام جایشانکار وزیر امور خارجه این کشور طی روزهای 22 و 23 دسامبر(اول و دوم دی ماه) به ایران سفر خواهد نمود.

1 بهمن 1398

برگزاری دور دوم تبادل نظر های وزیران امور خارجه ایران و عمان

دور دوم مصاحبه های وزیران امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و عمان هم اکنون در محل وزارت امور خارجه عمان در حال برگزاری است.

30 دی 1398

جهانگیری: ماهیت ایران در خطر است

جهانگیری با بیان اینکه آمریکایی ها نفت، پتروشیمی، فلزات، بانک و کشتی رانی ایران را تحریم کرده اند گفت اما اقتصاد ایران سرپا ایستاده است، گفت: امروز ماهیت ایران در خطر است.

29 دی 1398

واکنش هند به حمایت ترکیه و مالزی از مسلمانان کشمیری

در پی حمایت سران ترکیه و مالزی از مسلمانان کشمیری دولت هند در کوشش است واردات کالا از این دو کشور را کم کند.

29 دی 1398

حزب ملی اسکاتلند با خروج از اتحادیه اروپا مخالفت کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، نیکولا استورجن وزیر اول اسکاتلند و رئیس حزب ملی اسکاتلند که حزبش توانسته به عنوان حزب سوم و با کسب کرسی های قابل توجهی در مقایسه با قبل به مجلس راه یابد، در واکنش به پیروزی حزب محافظه کار در انتخابات سراسری انگلیس،...

28 دی 1398

چین: ایران و 1+5 اراده سیاسی قوی برای نیل به توافق هسته ای دارند

خبرنگاران: سخنگوی وزارت خارجه چین می گوید که راستا کلی مذاکرات برای دستیابی به توافق جامع مثبت بوده و تمام طرف ها اراده سیاسی قوی برای نیل به توافق را نشان داده اند.

27 دی 1398

اخراج 21 داعشی از ترکیه به کشورهایشان طی 3 هفته گذشته

به گزارش خبرنگاران به نقل از آناتولی، مسئولان ترکیه اعلام کردند که طی 3 هفته گذشته 21 داعشی خارجی را به کشورهایشان منتقل نموده اند.

24 دی 1398

نظر وزیر راه درباره ساخت واحد های مسکونی 20 تا 30 متری در تهران ، صنعتی سازی موجب کاهش اتلاف انرژی در ساختمان ها می گردد

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه به هیچ وجه سیاست فراوری واحد های مسکونی 30 متری در تهران را نداریم، گفت: قیمت مسکن متاثر از سایر مؤلفه های کشور است و ما همیشه به دنبال رونق موتور محرک بخش مسکن هستیم.

23 دی 1398

کوشش دهلی نو برای تداوم واردات نفت ایران به رغم کارشکنی شرکت های بیمه ای غرب

خبرنگاران: معاون وزیر نفت هند اعلام نمود دهلی نو در واکنش به خودداری شرکت های غربی از ارائه خدمات بیمه اتکایی به پالایشگاه های هندی واردکننده نفت ایران در حال آنالیز اختصاص بودجه ای مستقل در این زمینه است.

21 دی 1398

عکس روز ، معترض کلمبیایی

معترضان در بوگوتا پایتخت کلمبیا با جوخه سیار ضد شورش پلیس کلمبیا زد و خورد می نمایند.

20 دی 1398

ساخت کمپ ترک اعتیاد بانوان در بجنورد

خبرنگاران/خراسان شمالی کمپ ترک اعتیاد بانوان بجنورد (کمپ ماده 16) به عنوان یکی از مصوبات جلسه کمیته مشترک درمان و مقابله با عرضه مواد مخدر در دانشگاه علوم پزشکی، با همکاری دانشگاه بهزیستی و نیروی انتظامی احداث می گردد.

15 دی 1398

نمایشگاه لباس ها و دست بافته های سنتی روسیه در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران

نمایشگاه لباس ها و دست بافته های سنتی روسیه، صبح روز 19 آبان هم زمان با روزهای فرهنگی روسیه در ایران در تالار آبی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران افتتاح شد.

13 دی 1398

دستورالعمل نحوه فعالیت انجمن های صنفی پدیدآورندگان آثار فرهنگی، هنری و رسانه ای تصویب شد

دستورالعمل نحوه تشکیل و فعالیت انجمن های صنفی پدیدآورندگان آثار فرهنگی، هنری و رسانه ای در هیات دولت تصویب شد.

13 دی 1398

رادارساز می شویم، تحریم،کیفیت تجهیزات ساخت داخل را افزایش داد

سیاوش امیرمکری در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه در بخش زیرساخت های فرودگاهی توانسته ایم با استفاده از توان داخلی با بخش زیادی از مسائل ناشی از تحریم مقابله کنیم، گفت: خوشبختانه مشاوران و پیمانکاران توانسته اند بخش زیادی از نیازهای ما را در حوزه...

11 دی 1398

تهدید رهبر ملی گرای اسکاتلند برای انتقام از شرکت های هوادار اتحاد با انگلیس

خبرنگاران: یکی از رهبران ملی گرای اسکاتلند هشدار داد که اسکاتلند مستقل از شرکت ها و کسب و کارهایی که از اتحاد این کشور با انگلیس حمایت می نمایند انتقام خواهد گرفت.

10 دی 1398

تلفن های هوشمند و رایانه های شخصی در روسیه با برنامه های روسی پیشفرض فروخته می شوند

قانونگذاران روسیه می گویند لایحه ای را در دست دارند که بر اساس آن شرکتهای نرم افزاری روسیه را در برابر سوء استفاده شرکتهای خارجی محافظت می نماید.

10 دی 1398

زنانی که در قصه ها روایت می شوند

از مرضیه کهرانی، نویسنده رمان کرانه ناپدید و مجموعه داستان بالاتر از موج ها درباره نقش زنان در ادبیات معاصر ایران پرسیده و او با مقایسه ای که بین زنان رمان همسایه ها نوشته احمد محمود و زنان رمان عادت می کنیم نوشته زویا پیرزاد انجام داده، کوشیده تا به...

9 دی 1398

اتریش از 12 خرداد تدابیر شدیدی را در مرز ایتالیا اتخاذ می نماید

وزیر دفاع اتریش گفت که این کشور از اول ژوئن کنترل های مرزی در مرز برنر با ایتالیا را تشدید خواهد نمود.

9 دی 1398
تعداد: (139)