خبرنگاران 31سیستان و بلوچستانی دیگر کرونا گرفتند

به گزارش مرجع مقالات، زاهدان- خبرنگاران- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: با افزوده شدن 31 مورد جدید شمار مبتلایان کرونا در سیستان و بلوچستان به 28 هزار و 344 نفر رسید.

خبرنگاران 31سیستان و بلوچستانی دیگر کرونا گرفتند

دکتر محمد هاشمی شهری روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران اظهارداشت: هم اینک 70 بیمار با علایم تنفسی در بیمارستان های سیستان و بلوچستان بستری هستند.

وی ادامه داد: همچنین 17 بیمار کرونایی در بیمارستان های سیستان و بلوچستان تحت درمان قرار دارند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: شمار درگذشتگان این ویروس در سیستان و بلوچستان تا کنون به یکهزار و 183 نفر رسیده است.

وی اظهارداشت: از مردم عزیز تقاضا می شود در صورت امکان و نداشتن ضرورت در خانه بمانند و چنانچه از خانه بیرون می فرایند اصول بهداشتی و آداب تنفسی را به خوبی رعایت کنند.

هاشمی بیان نمود: از آنجایی که کشف راه های انتقال کرونا و عوارض ناشی از آن نیازمند گذشت مدت زمانی از شیوع و اپیدمی ویروس است و سپس بر اساس یافته های علمی رفتار عامل بیماری شناسایی می شود ضروریست شهفرایندان تمام نکات بهداشتی را رعایت کنند.

وی اضافه نمود: با وجود به ثمر نشستن طرح های پیشگیرانه و با وجود اینکه از فرایند کاهشی موارد ابتلا، موارد بستری و موارد فوت ناشی از بیماری شادمان و خرسندیم اما بشدت نگران ورود استان به موج بعد همه گیری کرونا نیز هستیم.

منبع: ایرنا
انتشار: 20 فروردین 1400 بروزرسانی: 20 فروردین 1400 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 1530

به "خبرنگاران 31سیستان و بلوچستانی دیگر کرونا گرفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 31سیستان و بلوچستانی دیگر کرونا گرفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید