درخواست ویژه اوباما از مردم آمریکا

به گزارش مرجع مقالات، رئیس جمهوری سابق آمریکا با انتشار پیامی از مردم این کشور خواست زبان نفرت، ترس و عدم تساهل را از هیچ رهبری نپذیرند.

درخواست ویژه اوباما از مردم آمریکا

باراک اوباما رئیس جمهوری سابق آمریکا از مردم این کشور خواست زبان نفرت، ترس و عدم تساهل را از هیچ رهبری نپذیرند. در این پیغام که در توئیتر منتشر شده آمده است: ما باید با صدای بلند هر گونه لحنی را انکار کنیم که از دهان رهبران مان بیرون می آید و جو ترس و نفرت را تغذیه نموده یا احساس نژادپرستی را هنجار می سازد.

وی در ادامه بدون نام بردن از دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده آورده است: این رهبران کسانی را که شبیه ما نیستند شرور جلوه می دهند و می گویند دیگر افراد از جمله مهاجران، سبک زندگی ما را تهدید می نمایند.

این پیغام در پی تیراندازی های روز شنبه در آمریکا منتشر شده است. در تیراندازی های روز شنبه در دو ایالت آمریکا 31 تن جان باختند و شمار بسیاری نیز زخمی شدند. پلیس جوان 21 ساله سفیدپوستی را به اتهام تیراندازی و قتل در تگزاس بازداشت نموده است. پلیس شهر ال پاسوی تگزاس همچنین اعلام نموده است که اندک زمانی پیش از تیراندازی یک بیانیه مهاجرستیزانه منسوب به متهم روی اینترنت منتشر شده است.

نمایندگان دموکرات کنگره آمریکا لحن و سخنان رئیس جمهوری این کشور را در برانگیختن میهن پرستی افراطی و نیز مهاجرستیزی محکوم نموده و اعلام کردند که وی به شکل غیرمستقیم مسبب چنین فجایعی است. ، مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 13 شهریور 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 211

به "درخواست ویژه اوباما از مردم آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست ویژه اوباما از مردم آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید